Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai šeštadienį ties Lazdijų rajono Galinių kaimu sulaikė automobilį, kuriame buvo slepiama daugiau nei tūkstantis pakelių nelegalių rūkalų.

Lengvąjį automobilį „Volkswagen Passat“ su baltarusiškai valstybiniais numeriais vairavo 52 metų baltarusis. Vyro ir transporto priemonės dokumentai buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiai nuodugniai patikrino ir patį automobilį.

Jo salone, po keleivio, vairuotojo ir galinių sėdynių apmušalais VSAT pareigūnai aptiko išslapstytus rusiškų cigarečių „North Star“ pakelius. Tokios pačios rūšies rūkalų aptikta ir nuėmus šoninių durelių apdailas.

Ėmę nuodugniai kratyti automobilį pasieniečiai susidomėjo ir benzino baku. Paaiškėjo, kad prie kuro padavimo sistemos neprijungta talpykla yra paversta kontrabandinių rūkalų talpykla. Ji taip pat buvo prikimšta rusiškų cigarečių.

Pasak VSAT, iš viso pasieniečiai iš įvairių mašinos vietų bei slėptuvės ištraukė 1 tūkst. 20 rusiškomis banderolėmis paženklintų cigarečių „North Star“ pakelių.

Kaip įprasta tokiais atvejais, jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą tabako gaminių įsigijimą, vyras neturėjo.

Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną. Vyras po apklausos paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į Marijampolės rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama jo byla.

Neteisėtai gabenti kontrabandiniai rūkalai ir automobilis laikinai saugomi Kalvarijos užkardoje.


Rašyti komentarą...
O
OT
2008-12-08 15:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sistema tebeveikia,vis cigaretės...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų