Nuo valstybės rinkliavos už tapatybės kortelės ir paso išdavimą bei keitimą siūloma atleisti pasipriešinimo (rezistencijos) dalyvius ir politinius kalinius bei tremtinius, kurie iki 2007 m. rugsėjo 18 d. Rinkliavų įstatymo pataisų turėjo teisę į šią lengvatą.

Tokį Rinkliavų įstatymo pakeitimų projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo narys Arimantas Dumčius.

Tikimasi, kad, priėmus šį įstatymo projektą, bus atkurtas teisingumas tų asmenų atžvilgiu, kurie 2007 metais priimtomis pataisomis buvo neapdairiai išbraukti iš galiojančio įstatymo.

A. Dumčiaus paskaičiavimais, įstatymo projektas pareikalaus labai mažai papildomų lėšų - apie 3-5 tūkst. Lt per metus.


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2010-12-14 14:04:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Politiniai kaliniai turi paklūsti visuomenės normoms ir įstatymams ir nesmerkti kitų. Šiuo metu politiniai kaliniai, bei kiti Didžiojo Tėvynės Karo dalyviai nori keršyti, nustumti kitus visuomenės narius, sutrikdyti ramų gyvenimą, darbą, mokslą. Politiniai kaliniai, tremtiniai ir emigrantai turi adaptuotis visuomenėje.
Atsakyti
0

A
2010-12-14 16:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai sakau tegul buržujai tuos dokumentus sisikiša į tam tikrą vietą ir pamatysime kaip žmonės Lietuvoje ateityje vaikščios tik su vilko bilietais,Kur protas už pasą 150 už šipkortę30lt reika- lauti iš bedarbių Lietuvos gyventojų.Aišku buržujams tai nė motais
Atsakyti
0

n
našta
2010-12-15 10:53:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl, turi būti numatytos lengvatos su išlygom tam tikriems Lietuvos piliečiams bei grupėms, nes jie gauna išmokas ,kaip politiniai kaliniai ar tremtiniai prie pensijos ir kitas lengvatas,o mes visi už visus tik mokam ir remiam, skiriam rentas , išlaikom religines bendruomenes ir mokam nemokančiams mokesčių pensijas mums mokesčiai tapo jau nepakelima našta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų