Bus vis šalčiau: kai kur net iki minus 6 laipsnių

Artimiausią naktį Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais. Lietaus debesys suksis daugiausia virš Baltijos jūros, bet į sausumą užsuks vos vienas kitas. Kai kur suboluos rūkas. Dieną irgi kai kur palis iš pavienių netvarkingai pasklidusių debesų. Nedaug.

Dėl to, kad naktis bus jau nebe visai giedra, šiąnakt atvės ne taip smarkiai. Paryčiais bus nuo 0 laipsnių Pietryčių Lietuvoje iki 5 šilumos pajūryje, bet žolė vietomis pabals nuo šalnų. Trečiadienį šils daugmaž vienodai ir įdienojus vyraus 9–11 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus rudeniškesni. Jie bus debesuoti, tačiau su pragiedruliais, ir naktį, ir dieną vietomis palis, bet ne po daug. Naktį vietomis rūkas. Paryčiais bus nuo 0 iki 5 šilumos, vietomis šalnos, dieną šils iki 9–11 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienis bus gana gražus – palis tiktai naktį pajūryje, kitur ir kitu metu – ne. Diena bus rami ir gana šviesi, maloni, bet vakarop pajūryje pradės stiprėti vėjas. Naktį vėl nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, vietomis bus šalnų, dieną šils iki 9–11 laipsnių.

Penktadienį daug kur palis, dieną pajūryje gausiau. Sustiprės, taps gūsingas pietinių krypčių vėjas. Naktį atvės iki 4–6 laipsnių šilumos, bet vietomis šalnų vis tiek bus, įdienojus tikėtina 10–12 laipsnių šiluma.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų