Bus teisiamas policininkę peiliu bandęs sužaloti vyras

Kauno apygardos prokuratūra ketvirtadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi bylą, kurioje 23 metų jonaviškis yra kaltinamas pasipriešinimu policijos pareigūnams ir pasikėsinimu nužudyti. 

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Jonavoje gyvenantis V. Č. liepos 30-osios vakarą buvo pristatytas į Jonavos rajono policijos komisariatą dėl melagingo specialiųjų tarnybų iškvietimo. 

Kiek po dešimtos valandos atliekant sulaikytojo kratą, jis išsitraukė už nugaros laikytą peilį ir tyčia smogė juo šalia buvusiai policijos pareigūnei į kaklą, tačiau ši staigiu judesiu išvengė smūgio. Vyras tuomet bandė dar kartą smogti peiliu, bet jį sutramdė šalia buvęs policininkas, kuris pargriovė V. Č. ant žemės ir atėmė peilį. 

Areštinėje 1997-aisiais gimęs V. Č. atsidūrė po to, kai kiek anksčiau tą patį vakarą buvo gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Šilų seniūnijoje esančiame kaime, asmuo nori susižaloti. Atvykus pareigūnams ir medikams neblaivus vyras paaiškino tik norėjęs pajuokauti. Tuomet jam buvo nustatytas 2,75 promilės girtumas. 

REKLAMA

Pasak prokuratūros, vyras savo kaltę pripažįsta iš dalies ir teigia pareigūnės neketinęs nužudyti. 

Už pasipriešinimą pareigūnams jam gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Pasikėsinimas nužudyti gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos. 

Bylą nagrinės Kauno apygardos teismas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų