• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

11 metų su vyriškiu gyvenusi kėdainietė išgyveno košmarą, kai šis įsiveržė į jos darbovietę ir tikino su ja susidorosiąs. Žiauri vyro ataka neapsiribojo vien fiziniu smurtu – vyras moteriai į akis šliūkštelėjo degaus skysčio.

11 metų su vyriškiu gyvenusi kėdainietė išgyveno košmarą, kai šis įsiveržė į jos darbovietę ir tikino su ja susidorosiąs. Žiauri vyro ataka neapsiribojo vien fiziniu smurtu – vyras moteriai į akis šliūkštelėjo degaus skysčio.

REKLAMA

Kauno apylinkės teismas išaiškino ir užvertė bylą – pripažino vyrą kaltu dėl dviejų nusikaltimų. Buvusiai draugei jis sukėlė ne tik fizinį skausmą, bet ir grasino nužudyti. Vyro teistumas jau išnykęs, jis yra bedarbis, išsituokęs, baigęs vidurinį išsilavinimą.

Pora kartu pragyveno 11 metų, o šių metų vasarį išsiskyrė. Nepaisant to, jie kartais susitikdavo pabendrauti. Bet štai po keturių mėnesių nuo skyrybų, vyras brutaliai užpuolė buvusią draugę darbo vietoje.

Bylos duomenimis, 2022 m. birželio 26 d. moteris dirbo kasininke Kėdainiuose esančioje maisto prekių parduotuvėje „Mini centras“, kai apie 15 val. į jos darbovietę įsiveržė buvęs sugyventinis R. Š.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras buvo nusiteikęs agresyviai – rankoje laikė plastikinį butelį su skaidrios spalvos skysčiu viduje. Tai buvo itin degus skystis, naftos gaminys, naudojamas dažams ir lakui atskiesti. Patekęs ant odos, gali ją ėsdinti ir kitaip dirginti, o jį prarijus arba chemikalui patekus į kvėpavimo takus gali ištikti mirtis.

REKLAMA

R. Š. ėmė grasinti, kad nužudys buvusią draugę: „Ateik čia, padegsiu tave, žiurke“. Ir apipylė jos veidą skysčiu. 

Moteris iškart pajuto aitrų degaus skysčio kvapą, jai ėmė graužti akis, perštėjo veidą. Kaip liudijo nukentėjusioji, ji išsigando, kad R. Š. įvykdys savo ketinimus. Aplaistęs ją chemine medžiaga, vyras ėmė naršyti po kišenes. Moteris pagalvojo, kad jis siekia rasti žiebtuvėlį. R. Š. yra rūkantis ir žiebtuvėlį visada nešiojasi su savimi, tyrėjams teigė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Vėliau, R. Š. ėmus artėti prie nukentėjusiosios, ši mėgino atimti butelį su skysčiu ir jie abu susistumdė. Užpuolikas ėmė naudoti fizinę jėgą: sugriebė nukentėjusiajai už plaukų ir juos tempė žemyn, du kartus ranka sugriebęs už veido jį apdraskė.

Vyrui ir moteriai besigrumiant, pasigirdo, kaip atsidaro parduotuvės durys, supypsėjo garso skambutis. Nukentėjusioji ėmė šaukti: „Gelbėkit, padėkit“. To pakako, kad užpuolikas ją paleistų ir pasišalintų iš įvykio vietos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pagal nukentėjusiosios parodymus, į parduotuvę užėjusi nepažįstama moteris teiravosi, kas čia nutiko. Kasininkė paaiškino, kad kvies policijos pareigūnus, o parduotuvę uždarys. Klientei išėjus, moteris užsirakino parduotuvėje, iškvietė policiją ir nuskubėjo vandeniu prausti veido, kraujuojančių įdrėskimų.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai matė, kad moters veidas po išpuolio buvo raudonas, apdraskytas, o pati nukentėjusioji buvo itin išsigandusi. 

REKLAMA

Tyrėjams moteris pasakojo, kad jai dar ir šiandien graužia akis, peršti jas, skauda nosį ir kairį žandą, ant veido yra matomi įdrėskimai. Buvęs sugyventinis jai sukėlė siaubą, ji visą likusią dieną jautė nerimą, naktį negalėjo užmigti. 

Moteris tvirtino, kad po išpuolio itin bijo R. Š., tad teismas įpareigojo jį gyventi skyrium nuo moters ir įsakė vyrui bausmės vykdymo laikotarpiu nesiartinti prie nukentėjusiosios 150 metrų atstumu.

R. Š. visiškai pripažino savo kaltę ir nuoširdžiai gailėjosi, tad teismas tai laikė lengvinančia aplinkybe ir skyrė trečdaliu mažesnę bausmę.

REKLAMA

Kauno apylinkės teismas pripažino R. Š. kaltu pagal baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 1 dalį (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas) ir 145 straipsnio 1 dalį (grasinimas nužudyti).

Vyrui skirta 4 mėnesių laisvės apribojimo bausmė be intensyvios priežiūros, periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Taip pat jis įpareigotas dalyvauti elgesio pataisos programoje, įsidarbinti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.

Lietuviai mąstykite, būkite protingi - nešvęskite Helovyno! Šis mano komentaras ne į temą, nes tokios temos ir nerasite, nes žiniasklaidos priemonės jums plauna smegenis, jums perša ir propaguoja Helovyno šventimą, o verslininkai naudojasi šia švente daryti verslą ir pinigus. Praeityje aš pakankamai daug laiko skyriau tam, kad išsiaiškinti Helovyno šventės kilmę ir prasmę ir supratau, kad tai nėra jau tokia nekalta šventė, kaip ją norima pateikti, o tai pavojinga šventė žmonių, visuomenės sąmonei. Iš Vakarų atėjusi Helovyno šventė visiškai nesiderina su krikščionybe. Helovynas angliškai yra Helloween, atkreipkite į žodį ,,Hell'' kas reiškia pragarą, šios šventės prasmė ir yra Taip pat žinoma, kad satanistai Helovyną laiko savo švente. Helovynas - tai tamsios sąmonės šventė, tai pavojingas metas. Stebėkite šį tamsos laiką, per šitą Helovyno laiką žmonės gali būti piktesni, žiauresni, ,,įgelti'' skaudžiai vieni kitiems, gali būti žiaurūs nusikaltimai ir nelaimės Lietuvoje ir pasaulyje ir panašiai. Žiūrėkite - Helovino šventė Seule virto masine tragedija: aukų skaičius jau pasiekė 120. Dabartinė visuomenė yra neprotinga, neišmano ir nežino dvasinių dalykų ir ezoterinių žinių, yra tokia kvaila ir savanaudė kapitalizmo ir pinigų darymo ir ėmimo iš visko ideologija. Manau, Helovynas tai nėra tokia nekalta šventė, kaip ją bando pavaizduoti, o tai satanizmo apraiškų turinti šventė, formuojanti tam tikrą ideologiją, veikianti žmonių sąmonę, todėl Bažnyčia turėtų viešai ir aiškiai pasisakyti visuomenei prieš šios šventės šventimą, kaip tai daro Rusijos stačiatikių cerkvė, kas žino gal ir dėl tokių švenčių kaip Helovyno šventės šventimas, į kurį įsitraukia didelė visuomenės dalis ir Lietuvai taip nesiseka, nes gali būti ir dėl to prarandama Dievo apsauga ir malonė. Ši šventė labai išnaudojama prekybai, marketingui, komercijai, bet blogiausia kad jos ideologija gali neigiamai paveikti nepilnamečius vaikus, jų sąmonę, vaikų dar nesusiformavęs protas, jiems į sąmonę ir pasąmonę sėjama Helovyno subkultūra. Helovyno šventės ideologija gali daryti neigiamą poveikį žmonių psichikai ir sąmonei ir tai mes matome pagal patirtį, Helovyno šventės metu yra įvykę žiaurių nusikaltimų. Siūlau Jums daugiau internete susirasti ir pasiskaityti informaciją anglų ir rusų ar kitomis kalbomis apie Helovyno šventės kilmę, ideologiją, kaip aš taip dariau praeityje. Daugiau informacijos galite rasti mano Mozello tinklaraštyje, kurį galite rasti per interneto paiešką suvedus vardą ir pavardę.


Zekas. Tai ne vyras.Matyt, buvo gaidziu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų