Rašyti komentarą...
Reikalauju atsiųsti savo vaikų foto man asmeniškai. Tik be drabužių. Geriausias nuotraukas skelbsiu savo tinklaraštyje gediminasgemskis (taškas) mozello (taškas) lt
@Gediminas Gemskis Meluoti negarbinga.
Keista, kad tokį elgesį žurnalistas susiejo su meile...
Progresyvus koncervatorius
Progresyvus koncervatorius
Man žmona sakydavo pakasiu po šaknimis, kodėl niekas nerašo apie tai :(
kam čia ta nuotrauką visą dieną šikną atsukęs, tipo jau į zoną, pas gaidžius?
Lietuviai mąstykite, būkite protingi - nešvęskite Helovyno! Šis mano komentaras ne į temą, nes tokios temos ir nerasite, nes žiniasklaidos priemonės jums plauna smegenis, jums perša ir propaguoja Helovyno šventimą, o verslininkai naudojasi šia švente daryti verslą ir pinigus. Praeityje aš pakankamai daug laiko skyriau tam, kad išsiaiškinti Helovyno šventės kilmę ir prasmę ir supratau, kad tai nėra jau tokia nekalta šventė, kaip ją norima pateikti, o tai pavojinga šventė žmonių, visuomenės sąmonei. Iš Vakarų atėjusi Helovyno šventė visiškai nesiderina su krikščionybe. Helovynas angliškai yra Helloween, atkreipkite į žodį ,,Hell'' kas reiškia pragarą, šios šventės prasmė ir yra Taip pat žinoma, kad satanistai Helovyną laiko savo švente. Helovynas - tai tamsios sąmonės šventė, tai pavojingas metas. Stebėkite šį tamsos laiką, per šitą Helovyno laiką žmonės gali būti piktesni, žiauresni, ,,įgelti'' skaudžiai vieni kitiems, gali būti žiaurūs nusikaltimai ir nelaimės Lietuvoje ir pasaulyje ir panašiai. Žiūrėkite - Helovino šventė Seule virto masine tragedija: aukų skaičius jau pasiekė 120. Dabartinė visuomenė yra neprotinga, neišmano ir nežino dvasinių dalykų ir ezoterinių žinių, yra tokia kvaila ir savanaudė kapitalizmo ir pinigų darymo ir ėmimo iš visko ideologija. Manau, Helovynas tai nėra tokia nekalta šventė, kaip ją bando pavaizduoti, o tai satanizmo apraiškų turinti šventė, formuojanti tam tikrą ideologiją, veikianti žmonių sąmonę, todėl Bažnyčia turėtų viešai ir aiškiai pasisakyti visuomenei prieš šios šventės šventimą, kaip tai daro Rusijos stačiatikių cerkvė, kas žino gal ir dėl tokių švenčių kaip Helovyno šventės šventimas, į kurį įsitraukia didelė visuomenės dalis ir Lietuvai taip nesiseka, nes gali būti ir dėl to prarandama Dievo apsauga ir malonė. Ši šventė labai išnaudojama prekybai, marketingui, komercijai, bet blogiausia kad jos ideologija gali neigiamai paveikti nepilnamečius vaikus, jų sąmonę, vaikų dar nesusiformavęs protas, jiems į sąmonę ir pasąmonę sėjama Helovyno subkultūra. Helovyno šventės ideologija gali daryti neigiamą poveikį žmonių psichikai ir sąmonei ir tai mes matome pagal patirtį, Helovyno šventės metu yra įvykę žiaurių nusikaltimų. Siūlau Jums daugiau internete susirasti ir pasiskaityti informaciją anglų ir rusų ar kitomis kalbomis apie Helovyno šventės kilmę, ideologiją, kaip aš taip dariau praeityje. Daugiau informacijos galite rasti mano Mozello tinklaraštyje, kurį galite rasti per interneto paiešką suvedus vardą ir pavardę.


Ar tik nebus kažkas bendro
Ar tik nebus kažkas bendro
@Gediminas Gemskis Dyvalis arba Dypavalis – viena pagrindinių tradicinių indų švenčių. Dyvalis, žinoma kaip „Šviesų pynė“, yra skirta pasidžiaugti gėrio pergale prieš blogį. Svarbiausias šventės akcentas – degamos lemputės, žvakės. Šventė trunka penkias dienas. Visi gražūs ir pasipuošę, daug šviesos, smilkalų bei gėlių.
Ne pirmą kartą man užkliūna šio portalo nuotraukos prie tokių straipsnių. Sakyčiau, labai "įkvepiančios" smurtauti prieš moteris. Tai ranka už sijono užkišta, tai moteris suimta už plaukų, tai darkoki agresija ar seksualinė provokacija, visada moteris vaizduojama kaip auka. Skandinavijoj kiltų skandalas dėl tokių iliustracijų. Labai įdomu, kas redakcijoje už tai atsakingas ir ką apie tai mano žurnalistų etikos komisija.
Tai sugyventinių realybė, jokios atsakomybės.
@H O kuo skiriasi sugyventiniai nuo santuokoje gyvenančių? Na taip, jaunystėje gal to labai reik, bet visumoje, pagalvokit, pamastykit. Kožnam savo kaip sako
@Na va Gyvenant santuokoje daugiau įsipareigojimų.
Kale rimtu moteru niekas nepuola vadynasi nusipelnei
@Jonas Tik paskutiniai degradai kelią ranką ar koją prieš moteris.
Kiek tas vyras kaltas sunku pasakyti Teismas geriau zino faktus Gyventi susimetus daugiau 10 metu irgi kazkas nedoro…
Zekas. Tai ne vyras.Matyt, buvo gaidziu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų