Britanijoje sustabdyti „AstraZeneca“ vakcinos klinikiniai bandymai su vaikais

 Jungtinėje Karalystėje vykdomi „AstraZeneca“ vakcinos nuo pandeminio koronaviruso klinikiniai bandymai su vaikais buvo laikinai sustabdyti, kol reguliuojančiosios institucijos vertina galimą ryšį tarp šio preparato ir kraujo krešulių susidarymo, antradienį pranešė Oksfordo universitetas, prisidėjęs prie šios vakcinos kūrimo.   

„Nors per pediatrinį klinikinį tyrimą saugumo problemų nekilo, netęsime vakcinacijos per šiuos bandymus, kol laukiame papildomos informacijos iš MHRA (JT Vaistų ir sveikatos produktų priežiūros agentūra) apie jos vykdomą retų trombozės/trombocitopenijos atvejų suaugusiems asmenims vertinimą“, –išplatintame pareiškime nurodė universitetas.    


Rašyti komentarą...
k
klaiku
2021-04-07 12:37:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
klinikiniai bandymai su vaikais?Ir is kur randat tokiu ''motinu''?
Atsakyti
0

E
Eee
2021-04-07 14:13:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bandymams vakcinos geriausia tinka virš 75 metų. Jau vistiek nebe šio pasaulio gyventojai ir be to covido greit jau mirtų. Joku budu negalima skiepiti kariuomenės ir policijos. Baisu jei liksime be karių ir policininkų. Kokius metus vakcina bandyti ant senu bandomų triušių ir pažiurėt kas gaunasi.
Atsakyti
-1

M
Mastantis
2021-04-10 14:21:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA PIRMOJE EILĖJE ATSILIKUSIOS ŠALYS O LIETUVA PRIE JŲ JUK VISKĄ SUGRIOVĖM SUNAIKINOM PENSININKŲ DAUG ,SKOLOSE PASKENDOME TAD NUVARYTUS ARKLIUS NUŠAUNA JUK ,O JAUNIMAS JUK PROTINGESNIS APSIGYVENO KITOSE ŠALYSE ,JUK GENUS GRAŽIUS PALIEKA NEGRAŽUOSE ŠALYSE IR TEN TAUTA GRAŽĖJA NES LIETUVIS TEN GYVENA MĖLYNOS AKYS KAIP DANGUS ,BALTA ODA KAIP SNIEGAS ..TIK MŪSŲ VALDŽIA GAILA , KAD PER PRIEVARTĄ KIŠA TIK VIENĄ VAKCINĄ ..KADA MES TURĖSIME TIKRĄ VALDŽIĄ O NE VASALUS KURIE DABAR TIK PADUS LAI...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų