Seimas sudarė galimybę Vyriausybei savarankiškai nuspręsti, kad baltarusiai galėtų nemokamai gauti nacionalines vizas įvažiuoti į Lietuvą.

Kaip Lietuvos radijui sakė Premjeras Andrius Kubilius, tokia iniciatyva buvo paskelbta po to, kai Baltarusijos vadovas A. Lukašenko po taip vadinamų prezidento rinkimų žiauriai sutriuškino visas opozicijos manifestacijas ir opozicijos lyderius visiškai neteisėtai sodino į kalėjimus.

„Buvo priimtas sprendimas, kad, norint padėti eiliniams Baltarusijos žmonėms, turintiems tokį autoritarinį ir visiškai nepaisantį žmogaus teisių režimą, vienas dalykas, kuriuo galime padėti, tai sudaryti jiems galimybę laisviau keliauti po Vakarų pasaulį, po Europos Sąjungą“, – sakė Minsitras Pirmininkas.

Anot A. Kubiliaus, norint suteikti galimybę baltarusiams gauti nemokamas vizas, reikėjo pakeisti galiojančius įstatymus. Tai buvo padaryta pirmadienį.

Viename iš artimiausių Vyriausybės posėdžių planuojama patvirtinti detalią tvarką, kaip nemokamų vizų išdavimas bus įgyvendintas.

Vizos, ar jos būtų nemokamos, ar jos būtų mokamos, gali būti neišduotos, jeigu yra įtarimų, kad vizos prašantis asmuo jos prašo kokiais nors nusikalstamais tikslais“, – Lietuvos radijui sakė A. Kubilius.


Rašyti komentarą...
p
p
2011-06-21 20:21:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
padidės apyvartos prekybos centrams dar labiau.
Atsakyti
0

v
vilnietis
2011-06-21 22:47:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai geras sprendimas, palaikau. Senai reikejo juos isileisti.Bus tik abipuse nauda. Butu gerai kad ir mus ten nemokamai ileistu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų