B. Merkys: Lėktuvo avariją Alytuje tikriausiai lėmė žmogaus klaida

Didžiausia tikimybė, kad lėktuvo avariją Alytuje, kurios metu žuvo buvęs Seimo narys, buvęs finansų viceministras 57 metų Vytautas Galvonas, lėmė piloto klaida, teigia Susisiekimo ministerijos Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus vadovas Bronius Merkys.

9

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Alytuje nukrito lėktuvas: žuvo buvęs Seimo narys Vytautas Galvonas

„Apie priežastis dar kol kas labai anksti kalbėti, nes mes tik apžiūrėjome įvykio vietą. Kelios versijos yra tiesiog, kaip ir visada, bet tikimybė didžiausia, kad vis tik tai klaida ko gero. Bet čia mes kalbame tik apie tikimybę“, - LRT radijui sakė B.Merkys.

Anot jo, preliminariais duomenimis lėktuvo būklė buvo normali.

„Skraidė tas lėktuvas, jis buvo bent jau pagal dokumentus tinkamai paruoštas, pakankamai patyrę ir atsakingi pilotai skraidė. Visi žino, kad čia akrobatiniai skrydžiai, niekas paprastai tokiais dalykais nejuokauja“, - tvirtino B.Merkys.

Privatus vienvietis orlaivis JAK 55M, kurį pilotavo V.Galvonas, Alytaus aerodrome nukrito penktadienį vakare. Dėl V.Galvono žūties užuojautas pareiškė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė ir premjeras Algirdas Butkevičius.

REKLAMA

Iš Anykščių kilęs V.Galvonas pagal išsilavinimą buvo fizikas. Atkūrus nepriklausomybę jis užsiėmė verslu, buvo bendrovės „Ogmios centras“ prekybos direktorius, „Ogmios Astra“ generalinis direktorius, „Šiaurės miestelis“ direktorius. 2003 metais jis tapo tuometinio prezidento Rolando Pakso patarėju. 2004 metais išrinktas į Seimą, 2013 metais paskirtas finansų viceministru, tačiau kilus įtarimų dėl iš lošimo bendrovės savininko gautos paskolos pernai liepą iš pareigų pasitraukė.

V.Galvonas buvo partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2015-06-28 02:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta artimiesiems,o kai kuriems komentatoriams reikia uzdraust rasyti komentarus,tai ka jie raso yra,visu pirma,nepagarba sau ir kitiems;antra-tai ne jusu draugu burys,kur jus galit issisokt ir neduok Dieve,jums atsidurt zmoniu,patekusiu i nelaimes,kailyje,gal tada nustotumet reiksti savo beprasmes nuomones viesoj erdvej. Deja,gyvenime viskas sugrizta bumerangu ir su dviguba jega,tad elkites su kitais taip,kaip norite kad elgtusi su jumis. Atsiprasau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų