Avarija Kaune: sumaitoti automobiliai ir siaubingas mažamečio išgąstis

Jaunos merginos vairuojamas automobilis judrioje gatvėje sukėlė avariją, kurios dalyviais tapo moteris, važiavusi su mažamečiu vaiku, ir pusamžis vyras. Kauniečio automobilis avarijos metu nuo smūgio apvirto ant stogo. Vaduoti vairuotojo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai.

Štai taip aukštyn ratais pakibęs automobilis atrodo po ką tik įvykusio kraupaus incidento. Net trijų žmonių, vairuojančių automobilius kelionė į darbą baigėsi nesėkmingai. Jonavos gatve važiavusi jauna moteris ketino kelyje apsisukti, tačiau nepraleido priešinga kelio puse atlekiančio „Mercedes - Benz“ automobilio.

Nuo stipraus smūgio keturiasdešimt devynerių vyro automobilis apsivertė ir rėžėsi į stulpą. Gelbėti automobilyje galimai įstrigusio vyro atskubėjo ugniagesiai. Neįtikėtina, tačiau vyras iš apsivertusio ir šitaip sumaitoto automobilio ištrūko pats ir patyrė tik smulkių sužalojimų – nubrozdinta ranka.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunos merginos vairuojamas automobilis judrioje gatvėje sukėlė avariją

Avarija tuo nesibaigė, į kelią užkirtusį automobilį „Mazda“ rėžėsi dar viena mašina, moters vairuojamas „Opelis“. Moteris važiavo kartu su mažamečiu vaiku, kuris po įvykio patyrė siaubingą išgąstį.

Avariją sukėlusi jauna mergina įvykio aplinkybių nekomentuoja. Jos automobilio priekis visas sumaitotas, tačiau iš jo moteris išlipo taip pat sveika.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs, leistino greičio neviršijo.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų