Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai trečiadienio vakarą sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 30 tūkst. litų.

Pasak VTM atstovo spaudai, Medininkų kelio posto pareigūnai sulaikė ir detaliai patikrino iš Baltarusijos į Lietuvą vykstančius įtarimą sukėlusius tris lengvuosius automobilius. Juos apžiūrėjus paaiškėjo, kad kiekvieno jų bagažinėse buvo papildomai sumontuoti dujų bakai su įrengtomis slėptuvėmis.

Automobilį "Chevrolet" vairavęs Baltarusijos pilietis S. H. nuo muitinės pareigūnų mėgino nuslėpti 335 pakelius cigarečių, kurių bendra vertė - per 3 tūkst. litų. Lygiai po valandos patikrinę dar du iš Baltarusijos į mūsų šalį vykstančių piliečių A. K. ir A. L. vairuojamus automobilius "Renault" ir "Škoda", muitinės pareigūnai aptiko nedeklaruotų cigarečių už maždaug 7 tūkst. litų.

Per Raigardo kelio postą grįždamas iš Baltarusijos į Lietuvą automobiliu "Volkswagen" keturiasdešimt ketverių lietuvis G. V. nuo muitinės pareigūnų mėgino paslėpti nelegaliai gabenamas įvairių rūšių cigaretes. Posto pareigūnai, įtarę, kad piliečio G. V. automobilyje gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, patikrino lietuvio vairuojamą lengvąjį automobilį ir perdirbtame jo dugne bei šonuose surado daugiau kaip 2300 pakelių nedeklaruotų "Viceroy", "Queen", "Queen ellite" ir "Glamour" cigarečių. Cigaretės įvertintos daugiau kaip 16 tūkst. litų.

REKLAMA

Nepasisekė ir keturiasdešimt dvejų metų lietuvei E. P., kuri bandė paslėpti nedeklaruotas cigaretes automobilio "Audi A6" degalų bake įrengtoje slėptuvėje. Moteris neleistiną krovinį, susukusi į polietileno maišus tiesiog "paskandino" dyzeliniuose degaluose. Raigardo kelio posto pareigūnai kartu su VSAT Varėnos rinktinės ESPB pareigūnais nuodugniai patikrinę automobilį iš degalų bako ištraukė 140 pakelių įvairių cigarečių, kurios įvertintos daugiau nei pusantro tūkstančio litų.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų