Atviroje Gretos Kildišienės išpažintyje politikas įžvelgia šantažą

Seimą palikusi Greta Kildišienė debiutuoja kaip rašytoja. Buvusi parlamentarė išleido knygą „Atvirai“, kurioje, kaip teigiama aprašyme, papasakojo apie savo jaunystę. Seimo narys Bronius Matelis iškėlė versiją, kad pasirodysianti knyga gali būti spaudimas valstiečiams ir žingsnelis Europos Parlamento link.

„Gali tokios situacijos susidaryti, kad Greta Kildišienė, tam tikroms aplinkybėms susiklosčius, gali gauti įrankį šantažuoti visą frakciją ir taip pat Ramūną Karbauskį“, - TV3 sakė B.Matelis.

Parlamentaras spėja, kad gali pasirodyti ir antroji knygos dalis. „Aš tai vertinu kaip signalą, kad iš tiesų gali pasirodyti ir antroji dalis, o jos turinys priklausys nuo to, kiek jai bus dėmesio skiriama iš tos frakcijos, iš lyderio“, - teigė politikas.

„Anksčiau dėl Europos Parlamento buvo labai praktiškai atvirai kalbama ir žinau, kad partijos vadovybėje apie tai buvo užsiminta. Vieni sakė, kad jos niekaip nepraleis, nekels kandidate į Europos Parlamentą, o kiti vis tik kalbėjo, kad Ramūnas labai norėjo to“, - sakė B.Matelis.

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis teigė knygos dar neskaitęs, tačiau būtinai tai padarys. „Įdomi knyga turėtų būti – žmogus šneka apie savo gyvenimą“, - sakė R.Karbauskis.

Bronius Matelis iškėlė ir knygos finansavimo klausimą, esą tokie pinigai nesimėto. Paklaustas, ar R.Karbauskis su tuo galėtų būti susijęs, parlamentaras tai griežtai neigė. „Ne, aš nefinansavau, neskaičiau, nedariau nieko, kas reikalinga tos knygos išleidimui“, - sakė valstiečių lyderis. Parlamentaras teigia girdėjęs anksčiau, kad tokia knyga gali būti išleista.

Liberalė Aušrinė Armonaitė teigė neketinanti skaityti Gretos Kildišienės knygos. „Manau, kad yra prasmingesnių knygų ir, tiesą sakant, neįsivaizduoju, ką ten buvo galima parašyti“, - komentavo Seimo narė.

Premjeras Saulius Skvernelis teigė ketinantis knygą skaityti, jeigu kas nors parekomenduos. „Nesu šito žanro mylėtojas ir renkuosi kitokią literatūrą“, - sakė ministras pirmininkas.

REKLAMA

„Šiaip tai jeigu žiūrint ji yra labai protinga, labai gudri moteris. Jos vietoje gal aš elgčiausi lygiai taip pat, gaudama absoliučiai asmeninės naudos ir galimai naujoje knygoje užsimindama apie tam tikras istorijas ir meilės įvykius ar kažką, tai tikrai gaučiau daug daug naudos. Ir vyrai, kurie jos asmeniniam gyvenime gal yra pasirodę, o mes iš tos spaudos, kiek sekėm, matėm, kad ne vienas buvo politikas žymus su ja, tai aš manau, kad nelabai norėtų, kad būtų parašoma“, - sakė Remigijus Žemaitaitis.

Neketinantis skaityti šios knygos sako ir Eugenijus Gentvilas. „Nemanau, kad tai bus literatūros šedevras ar politinis bestseleris. Jeigu kas nors pasakys, kad tai yra politinis bestseleris su kokiais slaptais miegamojo nuotykių aprašymais, tai gal“, - sakė liberalas Eugenijus Gentvilas.

Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų