Atvirai prabilusi Jasaičio advokato sužadėtinė: man gresia 4 metų laisvės atėmimas

 Prieš metus Lietuvos žiniasklaida plačiai nušvietė Švedijoje gyvenusios lietuvės Sigitos istoriją. Jauna moteris, ištekėjusi už švedo ir su juo susilaukusi dukrytės, po kelių bendro gyvenimo metų patyrė tikrą šoką, kai vieną dieną jis tiesiog liepė jai išvažiuoti iš Švedijos, pareiškęs, kad vaiko ji daugiau nebepamatys.

Nepaisydama sutuoktinio gąsdinimų ir spaudimo, jauna moteris nepasidavė – susirado nuo jos paslėptą dukrytę ir skubiai pabėgo į Lietuvą. Laidoje „Prieš srovę“ – neįtikėtinai atviras Sigitos pasakojimas, kaip per metus laiko ji tapo savo vaiką pagrobusia ir Švedijoje paieškoma moterimi, bet ir naują meilę Lietuvoje puikiai žinomam advokatui Albertui Bandžiui.

„Aš niekur negaliu išvykti, nes būsiu areštuota. Aš kaltinama vaiko grobimu, oficialiai tai vadinama žmonių grobimu sunkinančiomis aplinkybėmis. Man gresia keturių metų laisvės atėmimas. Mes gyvenome labai baisiomis sąlygomis su savo mergyte, kai buvome išmestos iš namų. Tada ji buvo pagrobta iš manęs, o aš ją savo pastangų dėka susigrąžinau. Mūsų gyvenimo sąlygos buvo nepakenčiamos, patyriau buvusio vyro spaudimą ir persekiojimą“, – apie skaudžią savo praeitį prabilo Sigutė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jasaičio adovakato Bendžiaus mylimosios jo praeitis negąsdina: planuoja vestuves

Moteris tikina, kad paviešinusi judviejų su Albertu sužadėtuves, ji susilaukė nemažai piktų ir net smerkiančių komentarų. Daugelis lietuvių A. Bandžių geriausiai žino kaip Simo Jasaičio advokatą, gynusį krepšininko interesus skyrybų su dainininke Oksala Pikul metu.

„Nebuvau linkusi skaityti komentarų, bet mane paskatino kiti žmonės. Žmonės galvoja, kad į Švediją važiavau ieškoti naudos, aukso kalnų. Tiesiog buvau įvardinta, kaip barakuda“, – teigė menininkė.

Laidoje moteris teigė, kad jos negąsdiną spalvinga mylimojo praeitis ir net trys skyrybos su ankstesnėmis žmonomis.

„Kava iš jo būna kiekvieną rytą ir labai daug kitų mažų siurprizų. Per visą ta laiką, kai mes su juo gyvenom, supratom, kad susipykti tiesiog negalim“, – apie naują šeimyninį gyvenima kalbės Sigita.

Sigitos istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
H
Hmmm
2018-12-08 17:49:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tos moters istorija mes žinome tik iš jos lūpų. Kitos puses ne girdėjome. Taigi tiesa lieka kažkur anapus. Ir ji gali būti visa ne tokia.
Atsakyti
-3

Z
Zizi
2019-02-12 21:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Psichiatro pacientė,taip atrodo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų