Atskleidė Lietuvoje atgarsį sukėlusio nužudymo detales: nufilmavo, kas vyko lemtingą naktį

Spalį Šiauliuose įvykęs nužudymas ir už jį nuteisto asmens elgesys teismo salėje sukėlė nemažai atgarsių. TV3 laidos „Farai“ operatorius užfiksavo ir atskleidė to vakaro įvykio detales.

Praėjusių metų spalio 17 d. į iškvietimą važiuojančius pareigūnus sustabdė greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažas, kuris pranešė, kad ant gatvės be gyvybės ženklų guli žmogus. Medikai jau buvo konstatavę mirtį. 

„Susistabdė greitoji, nes rado viešoje vietoje perdurtą žmogų“, – per raciją kolegoms pranešė pareigūnas. 

Pareigūnai apklausė įvykio vietoje buvusius liudininkus ir aiškinosi, kur galėtų būti galima konflikto vieta.

„Kraujo žymės veda tik iki šaligatvio“, – aiškino pareigūnas. 

Buvo nuspręsta apsilankyti netoliese esančiame bare, kur pareigūnai apklausė baro apsauginį. Šis pasakojo, kad tarp kelių vyrų įvyko konfliktas dėl žiebtuvėlio. Vienas iš vyrų vis dar buvo bare. 

„Nieko neįvyko, nieko neturiu – galite ieškoti, kiek norite. Jis (nukentėjęs – aut. past.) buvo prie baro, čia mėčiau strėlytes, jis išėjo į lauką, duris prasidarė ir pradėjo šaukti. Išėjau į lauką ir sakau, ko šauki, jis man metė iš plytgalio“, – situaciją neaiškiai pasakojo neblaivus konflikto dalyvis.

Ant vyro striukės pareigūnai pastebėjo įtartinas dėmes. Nors vyras teigė, kad tai pomidorų pažadas, šis buvo sulaikytas.

Pareigūnams bendraujant su netoliese esančiais liudininkais pasirodė moteris, kuri atpažino kūną. 

„Kelnės jo, viskas, jau matau – kelnės, batai jo. Jis liesas“, – pro ašaras sakė moteris. 

Tuo tarpu kitas liudininkas suteikė pareigūnams svarbios informacijos, kuri galėjo padėti rasti įtariamąjį. Liudininkas policininkams pranešė, kad įtariamasis yra su šaliku, ant kurio matyti inicialai. Tai patvirtino ir sulaikytasis konflikto dalyvis. 

REKLAMA

„Jis yra parėjęs iš kalėjimo. Tamsus, su juodais treningais, plikas, su šaliku žaliu“, – TV3 laidos metu „Farai“ sakė sulaikytasis. 

Pareigūnai apklausę sulaikytąjį nusprendė peržiūrėti bare esančių vaizdo kamerų įrašus. Iš vaizdo medžiagos įrašo barmenė policininkams pateikė galimai konflikte dalyvavusio asmens nuotrauką.

„Jis, tas su šaliku, atėjo prie to jauno, paprašė žiebtuvėlio. Jis truputį išgėręs agresyviau pasakė „ne“. Tas su šaliku supyko. Po kiek laiko išėjęs į lauką pradėjo jie muštis ir tada jie visi nubėgo“, – kad vyko bare aiškiai išdėstė barmenė. 

Pareigūnai iš nuotraukos išsiaiškino, kad pagrindinis įtariamasis vis dėlto ne plikas ir yra su raudonu Anglijos futbolo komandos šaliku.

„Tas, kur yra pas mus, automobilyje meluoja. Įtariamasis su raudonu šaliku ir juoda striuke, su Anglijos šaliku raudonu“, – kolegoms pranešė pareigūnas. 

Policijoms ekspertams atsiuntus kokybišką įtariamojo nuotrauką laidos „Farai“ operatorius prisiminė, kad lygiai prieš savaitę filmavo įvykį, kur dalyvavo šis asmuo.

Kitą rytą įtariamasis buvo sulaikytas. 

Ką nufilmavo „Farų“ operatorius ir kaip vėliau vyras elgėsi teisme, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų