Atrado pigiausius cepelinus Palangos Basanavičiaus gatvėje: kitur kainuoja dvigubai daugiau

Atvykus į Palangą gali susisukti galva – maisto pasiūlymų čia tiek daug, kad viskam išragauti, ko gero, neužtektų nei visos vasaros. Vienas populiariausių Palangos J. Basanavičiaus gatvės patiekalų – cepelinai. Jų siūlo kone kas antra kavinė. Tačiau kaip žinoti, kur cepelinai yra patys pigiausi?

34

Retas atvykęs į Palangą neužsuka į J. Basanavičiaus gatvę ko nors paragauti. Ir retas išdrįstų ginčytis, kad jau beveik gatvės legenda yra tapęs gerai žinomas lietuviškas patiekalas – cepelinai.

Cepelinų pasiūlymų čia tiek daug, kad vien jais iš skirtingų kavinių būtų galima maitintis kokią savaitę.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maisto kainos Palangoje

Už cepelinus beveik 8 eurai

Tik atėjus į J. Basanavičiaus gatvę, pasitinka kavinės „1995“ meniu. Jis pastatytas gatvėje, tad bet kuris praeinantis žmogus gali jį pavartyti.

Čia cepelinų su mėsa galima pavalgyti už 7,5 eurus, nors pernai jie kainavo visu euru mažiau.

Pakalbinti padavėjai tikina, kad cepelinus kavinė gamina pati, ne perka užšaldytus.

Paėjus kiek toliau poilsiautojus užsukti kviečia kavinė „Molinis ąsotis“. Čia dviejų cepelinų porcija kainuoja 6,6 euro. Galima užsisakyti ir vieną cepeliną – jis kainuotų 3,5 euro.

Pakalbinti padavėjai ir čia sako, kad cepelinus kavinės darbuotojai gamina savo rankomis.

Dar toliau J. Basanavičiaus gatvėje stovi „Šeimos restoranas“. Čia du cepelinai kainuoja 7 eurus. Padavėjai tikina, kad galima pirkti ir vieną cepeliną – jis kaunuotų 3,5 euro.

Restorano darbuotojai sako, kad cepelinus ir čia savomis rankomis gamina patys virėjai.

Toliau kitoje gatvės pusėje cepelinų užsukti kviečia „Lietuvos ryto“ kavinė. Čia galima rasti ir keptų, ir virtų cepelinų.

Viena porcija kainuoja 6,5 euro, o vieną cepeliną galima gauti už 4 eurus.

Restorane „deCuba“ cepelinai – vieni iš brangiausių visoje J. Basanavičiaus gatvėje. Čia porcija kainuoja 7,5 euro, vienas cepelinas – 4 eurus.

Restorano darbuotojai sako, kad cepelinai yra gaminami vietoje, o ne perkami. Atostogautojams taip pat siūlomi ir kepti cepelinai, jų kaina tokia pati kaip ir virtų.

REKLAMA

Pigiausi cepelinai – gatvės viduryje

Paėjus toliau, maždaug iki J. Basanavičiaus gatvės vidurio cepelinų kainos staigiai smunka. Jei gatvės pradžioje esančios kavinės cepelinų paragauti kvietė už beveik 8 eurus, tai paėjus kiek arčiau jūros galima rasti kone dvigaubai pigesnių cepelinų.

„Vila Gražina“ pasivaišinti cepelinais kviečia už 6 eurus. Pusė porcijos, tai yra, vienas cepelinas kainuotų 4,5 euro.

Pakalbinti kavinės darbuotojai tikina, kad cepelinus čia virėjai gamina vietoje.

„Sporto lizdas“ cepelinais pavalgydintų už 6 eurus. Pernai toje pačioje vietoje cepelinai kainavo puse euro mažiau – 5,5 euro. Užsisakyti vieną cepeliną čia kainuotų 3,5 euro.

Pakalbinti darbuotojai sako, kad cepelinus ir čia savomis rankomis daro patys virtuvės darbuotojai.

Dar paėjus kiek arčiau jūros stovi kavinė „Senoji hansa“. Čia cepelinai su grietine ir spirgučiais kainuoja 6 eurus, o pusė porcijos – 4,5 euro.

Užėjus į kavinės vidų pasitinka darbuotojai. Jie taip pat patvirtina, kad cepelinai yra daromi jų pačių.

Visai šalia įsikūręs „Pajūrio žibintas“ siūlo vienus pigiausių cepelinų visoje J. Basanavičiaus gatvėje. Čia porcija kainuoja 4,5 euro, tačiau cepelinų čia virėjai patys nedaro. Prie įėjimo pasitikusi darbuotoja sako, kad cepelinus į kavinę atveža šaldytus.

Ir čia galima pirkti pusę porcijos, tai yra, vieną cepeliną. Už vieną, kaip patikino darbuoja, reikėtų sumokėti lygiai pusę sumos.

Su sriuba – 4,5 euro

J. Basanavičiaus gatvės valgykloje, įsikūrusioje maždaug gatvės viduryje, pavalgyti cepelinų galima už kone mažiausią visoje gatvėje sumą. Šioje vietoje cepelinai yra siūlomi kaip dienos pietūs.

Porcija cepelinų, sriuba ir gėrimas čia kainuoja 4,5 euro.

Visai greta įsikūrusios „Cepeliniškės“ paragauti cepelinų kviečia prie įėjimo pastatę didžiulią cepelino dekoraciją.

Dar prie įėjimo pasitinka ir užrašas su cepelinų kaina. Čia nurodoma vieno cepelino kaina – 2,7 euro. Ar rinksites cepelinus su mėsa, ar su varške, kaina bus ta pati.

REKLAMA

Netoliese esančioje „Jūros viloje“ porcija cepelinų kainuoja 4,49 euro. Vienas cepelinas kainuotų 3,5 euro.

Pasitikusi padavėja patikino, kad cepelinai čia yra gaminami vietoje.

„Gero alaus baras“ pasistiprinti cepelinais siūlo už 6 eurus, cepelinus vietoje daro kavinės virėjai. Pernai šioje vietoje cepelinų porcija kainavo 5 eurus.

Arčiausiai prie jūros cepelinų galima nusipirkti visai prie fontano įsikūrusioje „Čili picoje“. Cepelinų porcija čia kainuoja 5,99 euro, tačiau turintiems nuolaidų kortelę porcija kainuos 5,39 euro.

Kaina kilo ir čia. Pernai porcija cepelinų šioje vietoje kainavo 4,49 euro, o turintiems nuolaidų kortelę – 4,04 euro.


Rašyti komentarą...
Z
Zmogus
2021-06-12 12:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailių laivas, už tokią sumą valgyt krakmolo prifarsiruatus "vadinamus cepelinai, bulvių guzas o įdaro neaiškios mėsos beveik nerasta, neturi matomai žmonės kur pinigų dėt, paskui vis verkia, kad vos badu nemirsta
Atsakyti
-2

V
Vytautas
2021-06-12 13:12:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš virtų bulvių greičiau pagaminami cepai o va iš tarkuotu daugiau darbo priskusti bulvių sutarkuoti nusunkti reik kol pagaminsi ir noras valgyt praeis geriau jau maximoje nusipirkai mamos cepu puodan ir ant laužo ir daug daugiau mėsos ydare o tuose špyga didesnė kur moki po 8 ar kiek euru
Atsakyti
-5

J
Jonas
2021-06-12 12:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užkalnis nevalgis tokių
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų