Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems kelis branduolius turinti aukšto slėgio sritis ir žemas slėgis šiaurėje.

Didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems kelis branduolius turinti aukšto slėgio sritis ir žemas slėgis šiaurėje.

REKLAMA

Saulėta rytoj bus Europos vakaruose ir vietomis pietuose. Visur kitur dangų dengs nevienodo storio debesys. Nuo Atlanto atkeliavusi šiluma rytoj  apims jau didžiąją žemyno dalį, šaltuko liks Šiaurės šalyse ir Rusijoje.

Lietuvoje buvo debesuota, pasnyguriavo, kai kur buvo lijundra. Artimiausią naktį irgi bus debesuota, vakare kai kur pasnyguriuos, bet vėliau sniegą pakeis negausus lietus arba dulksna. Dieną irgi vietomis palynos. Ir naktį, ir dieną vietomis susidarys lijundra ir boluos rūkas.

Šaltis slūgo, į vakarinę šalies dalį atkeliavo šiluma. Artimiausią naktį oro temperatūra ne kris, o kils. Šį vakarą bus nuo 3 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 4 šilumos prie jūros. Rytoj įdienojus bus nuo 3 laipsnių šilumos šalies rytuose iki 6 šilumos prie jūros.

REKLAMA

„Kitaip tariant, atkeliauja atodrėkis. Šį vakarą šalies rytuose dar pasnyguriuos, vėliau ir naktį, ir dieną jau lynos, kris dulksna, boluos rūkas, vietomis bus slidu dėl lijundros. Šį vakarą bus nuo 3 šalčio rytuose iki 4 šilumos pajūryje, rytoj jau bus nuo 3 šilumos rytuose iki 6 šilumos pajūryje“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Naujametę naktį per Lietuvą nukeliaus lietaus debesys. Atrodo, daug kur palis išties dosniai. Dieną irgi vis palis, vakarop galimi ir mišrūs krituliai. Naktį bus apie 3 – 5, dieną 4 – 6 laipsnius šilumos. Sekmadienio naktį kritulių beveik nebus, o dieną numatomi mišrūs krituliai, vyraus sniegas ir šlapdriba. Naktį paspaus šaltukas – vyraus 6 – 8, kur nors gali būti ir iki 10 laipsnių šalčio, todėl labai daug kur bus slidu dėl plikledžio, dieną liks 1 – 3 laipsniai šalčio, prie jūros iki 3 laipsnių šilumos.

„Ką gi, pasidžiaugėm normalia žiema, ir užteks – prasideda orai, kai lietų dažnai keis šlapdriba arba drėgnas sniegas, o jam pavymui vėl atkeliaus lietus. Atitinkama bus ir oro temperatūra“, – sako N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų