Ateities Seimas: ką partijų lyderiai kalba apie savo konkurentų pažadus?

Stotelėse ir pakelėse, pašto dėžutėse ar net jūsų buto tarpduryje – visi besišypsantys ir bandantys spinduliuoti pasitikėjimą savimi. Kandidatai į būsimą Seimą. Plakatuose šypsosi, o konkurentams stengiasi įgelti. 

Regis, tai politinėje padangėje jau tapo kasdienybe, dėl kurios visai ne gėda. Premjerui tokios oponentų akcijos įspūdžio nedaro. Algirdas Butkevičius kartoja: socialdemokratai savo pažadus įvykdė, minimalią algą pakėlė. Oponentams iki tokių žygdarbių esą toli.

Valdžioje nesantys konservatoriai šįkart rinkėjams žada didesnį nei socdemai vidutinį atlyginimą. Ir nieko gero premjerui palinkėti negali.

„Praėjo 4 m. – praktiškai jokios reformos nevyko. Dabar pats premjeras sako: aš jokių reformų nepažadu. (...) Tada aš gerbiamam Butkevičiui rekomenduoju Vyriausybę kraustyti į oro uostą ir fiksuoti išvažiuojančius žmones, matyt, tai ji geriausiai galėtų daryti“, - sakė Gabrielius Landsbergis.

Liberalai rizikuoja nepatekti į Seimą

Tik ir vieni, ir kiti pamiršta pridurti, kad vidutinės algos dydis nuo politikų visiškai nepriklauso. Kol tradiciniai oponentai lenktyniauja skaičiais, į chorą jungiasi ir antrą-trečią vietą reitinguose užimantys valstiečiai ir žalieji.

REKLAMA

Po Eligijaus Masiulio kyšio skandalo skęstantis Liberalų sąjūdis rizikuoja netgi išvis nepatekti į parlamentą. Tačiau naujasis pirmininkas ryžto nestokoja: jie vieninteliai esą siūlo realius pažadus.

O štai du iš trijų valdančiųjų partijų lyderių nė neslepia, kad to ir siekia – žadėti tai, ko žmonės nori. Paties premjero minimas žodis „populizmas“ jiems netgi patinka. Turbūt todėl visai lengva žadėti, pavyzdžiui, po naują butą kiekvienam sostinės Lazdynų gyventojui.

Beveik žodis žodin tą patį apie populizmą kartoja ir Rolandas Paksas, ir įsitikinęs, kad tik jų programa verta dėmesio.

Išsamiau žiūrėkite TV3 siužete:

 


Rašyti komentarą...
Z
Zigmas
2016-10-03 18:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi jie tik kalba kad kazka darys ir padarys . reklama socdemu nebloga , bet ja as isgirdau taip nematom , negirdim , nedarom . tik savo kisenes papildom . o su koncervatoriais ir taip viskas aisku , prie ju bego i uzsenius tukstanciai , jei durna liaudis juos isrinks begs milijonai , pencininkams bus sumazintos ismokos o biudzetininkams tokiems kaip medikai ,policija ir mokytojai bus graudu gyventi lietuvoj . kiek maciau nuo nepriklausomybes atkurimo koncervatoriai viska tik griauna ir nesvarbu kas patijos pirmininkas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų