Ašoklienė: griežtesni reikalavimai virusą pristabdys, bet svarbiau – skiepijimasis

Nors pirmadienį įsigaliojantys griežtesni reikalavimai lankymuisi įstaigose pristabdys koronaviruso plitimą, didesnį poveikį tam turėtų skiepijimosi apimtys, sako Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja, vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė.

„Tai šiek tiek galbūt pristabdys, bet didžiausias pristabdymas būtų tada, jeigu mes turėtume didesnes skiepijimo apimtis“, – LRT radijui pirmadienį sakė L. Ašoklienė.

„Kuo daugiau žmonių pasiskiepys, ypatingai kuo daugiau žmonių bus pasiskiepijusių tose vyresnio amžiaus grupėse, tas plitimas viruso galėtų būti šiek tiek pristabdytas ir kas svarbiausia, mes turėtume gerokai mažiau tų sunkių atvejų, kada asmenys patenka į ligonines ir, žinoma, mirties atvejų“, – pridūrė ji.

Pasak vyriausiosios epidemiologės, šiuo metu matoma nerimą kelianti situacija, kai auga susirgimų skaičiai ir epidemiologinė situacija keičiasi, daugėja protrūkių, taip pat jie fiksuojami ugdymo įstaigose.

Nuo pirmadienio galimybių paso neturintys žmonės nebegalės gauti kai kurių nebūtinų paslaugų, bus apribotos jų galimybės lankytis prekybos ir viešojo maitinimo vietose.


Rašyti komentarą...
f
fiksuotas
2021-09-13 08:59:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
o paskiepytu saliu praktika tau nieko nesako, kad ten visvien zmones serga???kai bus skiepas, o ne marmalas neveikiantis, tai ir pasiskiepinsime, o dabar nustokit gasdinti ir eikit gerti arbatos, niekas jusu jau nebebijo.
Atsakyti
-1

M
Melagiena
2021-09-13 10:52:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skiepijimas nestabdo. Esu pasiskiepijusi savo noru, kad būtų ramu. Taip galvojau ir buvau naivi! Pradėjo masiškai sirgti pilnai pasiskiepiję pažįstami. Serga, tiesa, nesunkiai, bet ir ne visai lengvai. Gali užkrėsti kitus. Tai nemeluokite liaudžiai, kad turintys GP yra nepavojingi vienas kitam.
Atsakyti
0

G
Glušams.ne!
2021-09-13 14:06:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
NĖ VELNIO NEPRISTABDYS, TIK ŽMONES SUPYKDYS, O TOKIAI VALDŽIAI DALBAJOBŲ TAI MIŠIOS!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų