Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Ieškomi iš namų pabėgę paaugliai

Prienų rajono policijos pareigūnai ieško trylikos ir keturiolikos metų vaikinų.

4

Prienų rajono policijos pareigūnai ieško trylikos ir keturiolikos metų vaikinų.

REKLAMA

Balandžio 17 d. apie 6 val. 30 min., iš namų, esančių Prienų r., Veiverių mstl., į Prienuose esančią „Revuonos“ pagrindinę mokyklą išėjo keturiolikmetis Tomas Pusvaškis, tačiau nei tą dieną, nei kitą dieną, paauglys namo negrįžo.

Tomas Pusvaškis apie 164 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, plaukai šviesūs trumpi, akys mėlynos. Veiveriškis buvo apsirengęs mėlynos spalvos džemperiu su gobtuvu (su užrašu „ADIDAS“), tamsiomis sportinėmis kelnėmis su baltomis juostomis šonuose.

Balandžio 20 d. apie 7 val. 45 min. iš namų esančių Prienuose į „Revuonos“ pagrindinę mokyklą išėjo trylikametis Mamertas Černevičius, tačiau kaip ir prieš tai minėtas paauglys, į namus negrįžo.

REKLAMA

Mamertas Černevičius 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, plaukai šviesūs trumpi, akys mėlynos. M. Černevičius buvo apsirengęs pilkos spalvos megztiniu su gobtuvu, mėlynos spalvos kelnėmis.

Abu nepilnamečiai pareigūnams gerai žinomi, iš namų pabėga ne pirmą kartą. Su artimaisiais bei policijos pareigūnais „žaidžia pelės ir katės“ žaidimą. Pareigūnams yra žinoma, kad bėgliai slapstosi kartu, jie gali lankytis negyvenamose sodybose, sodo nameliuose, statybvietėse, gali keliauti ir į kitus miestus.

REKLAMA
REKLAMA

Prienų rajono policijos pareigūnai jau patikrino atokias negyvenamas sodybas, sodų bendrijas tiek Prienų rajone, tiek Birštone, tačiau iki šiol Tomo ir Mamerto rasti nepavyko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų