Artimiausių dienų orai: vaizdelis nekoks

Aukšto slėgio sritis lemia ramius, šiltus ir mažai debesuotus orus žemyno vakaruose bei centrinėje Europos dalyje. Drungni drėgni orai ir cikloniniai sūkuriai plaukia aplink šią sritį iš šiaurės. Šiluma jau pasiekė ir Lietuvą. Artimiausiomis dienomis šiltasis srautas išliks, dėl to atodrėkis tęsis.

Saulėta ir šilta penktadienį Viduržemio jūros pakrantėse. Paryžiuje oras šils iki 4 laipsnių šilumos, Londone saulė pro debesis ir 9 laipsniai. Berlyne oras šils iki 7 šilumos. Šilta ir šalia Lietuvos – Lenkijoje, Varšuvoje, rytoj lietus ir 6 laipsniai šilumos. Lietuvoje bus ne taip šilta, sulauksime ir kritulių, daugiausia lietaus.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Orai Lietuvoje bus debesuoti, pragiedrulių nebus. Per visą šalį nuslinks lietaus debesys, o rytinėje šalies dalyje lietų gali papildyti ir šlapias sniegas. DGalima ir nesmarki lijundra, kai kur bus slidu ir dėl plikledžio.

Krituliai pamažu keliaus į pietus, ir temstant iškeliaus visai. Visgi menka dulksna ir rūkas kur nors dar gali likti.

Kitaip tariant, atodrėkis tęsis. Visą parą vyraus debesuoti orai, tačiau dieną galimi ir menki pragiedruliai. Bus kritulių – daugiausia tai bus lietus.

Per kitas dvi paras orai, galima sakyti, nesikeis – bus drungni ir drėgni. Naktimis vyraus 1 ar 2 laipsniai šilumos, kai kur apie 0, dienomis vyraus 2–3 šilumos, prie jūros kiek daugiau. Ne nuolatos, bet visgi gana dažnai lynos, kai kada bus ir šlapio sniego. Dažnai boluos rūkas, naktimis kai kur galima lijundra bei plikledis.

Kitaip tariant, bus drungna, drėgna ir šlapia, o kai kada – ir slidu. Žodžiu, vaizdelis nekoks.


Rašyti komentarą...
L
Lagūna
2018-12-28 11:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
ok
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų