Artimiausias dienas lydės lietus ir perkūnija: orų pokyčiai – jau kitą savaitę

 Orus Europoje lems žemo slėgio sritis, kurios centras bus ties Baltija, ir aukšto slėgio sritys apie ją.

Debesuotumas virš žemyno bus ganėtinai margas. Bendra tendencija – debesuota šiaurėje, giedra daugiausia pietuose.

Dieną Lietuvoje kartosis neilgai trunkantis lietus, kai kada jis bus stiprokas ir su perkūnija. Dieną oras gana sparčiai šils iki 16 – 18 laipsnių, tiktai vakarinėje Žemaitijos dalyje, prie jūros bus vėsiau – čia numatoma 12 – 13 laipsnių.

„Kitaip tariant, orai nežymiai pagerės – lis jau ne nuolatos, kai kada bus pragiedrulių, tačiau ir naktį, ir dieną kai kur lis smarkokai, su perkūnija“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienį orai bus gerokai šviesesni, tačiau naktį vietomis, dieną daug kur palis, pasigirs ir perkūnija. Naktį vyraus 6 – 8, dieną oras šils iki 15 – 17 laipsnių šilumos.

Labai panašūs orai bus ir šeštadienį – naktį palis vietomis, dieną daug kur, bet gausaus lietaus jau nebus, o pragiedrėjimų tik daugės. Dėl šiaurinių krypčių vėjo didelės šilumos nebus – naktį vėl vyraus 6 – 8, dieną vėl 15 – 17  laipsnių šilumos. Sekmadienį orai bus nežymiai šiltesni, palis tik kai kur.

„Ką gi, kol kas bus šlapia. Geroji žinia – yra vilčių, kad kitą savaitę orai bus sausi ir saulėti. Na, bent kelias dienas“, – priduria N. Šulija.


Rašyti komentarą...
v
v+v
2021-05-27 08:39:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAI SIA SAVAITE TAI JAU KITA SINOPTIKAI BUKI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų