Armonaitė tikisi, kad visuomenė ir verslas susipažins su 2,2 mlrd. eurų planu

Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentui Mindaugui Sinkevičiui pareiškus, kad Vyriausybė slepia planą, kam išleis būsimą 2,2 mlrd. eurų vertės Europos Sąjungos pagalbą šalies atsigavimui po pandemijos, ekonomikos ir inovacijų ministrė pabrėžia, jog dėl plano vyko viešos konsultacijos. 

Aušrinė Armonaitė teigė tikinti, kad visuomenė, verslas ir politikai galės susipažinti su Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fonde suplanuotomis investicijomis. 

„Ten yra investicijos į švietimą, skaitmeninimą, žalinimą, nes tai yra to fondo prioritetai, manau, kad ir visuomenė, ir verslas, ir politikai, ir visi galės su juo susipažinti. Mes irgi Vyriausybėje diskusijų turėjome nemažai ir dar turėsime, tik laikas spaudžia ir svarbu niekur nevėluoti“, – trečiadienį Žinių radijui sakė A. Armonaitė. 

Laikinasis opozicinių socialdemokratų lyderis, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas M. Sinkevičius antradienį pareiškė, jog centro dešinės Vyriausybė neklausia savivaldybių siūlymų, kam panaudoti EK dotaciją, o pats planas yra slepiamas.

Jo teigimu, Lietuva iki balandžio pabaigos turi pateikti Komisijai planą, kam panaudos milijardinę Europos fondo paramą, tačiau neaišku, kas tame plane numatyta.

Tuo metu buvęs partijos vadovas Seimo narys Gintautas Paluckas stebėjosi, kad LSDP vadovybė nematė rengiamo plano. Anot jo, atskiros plano dalys buvo pateiktos ir svarstytos parlamento komitetuose.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-04-14 11:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Armonaite,kiek tamstai milijonu klius nuo tos sumos?.Uzmirsau,jug tamsta ne del ministru portfelio kovojai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų