Aplinkos ministerija siūlo naują mokestį už nekertamą mišką

Aplinkos ministerija siūlo įvesti naują mokestį miškų savininkams – jei žmogus turi daugiau nei vieną hektarą miško, bet jo nekerta, jis kasmet privalėtų už tai susimokėti 5 proc. mokestį nuo galimų vidutinių metinių pajamų.

Pasak ministro Kęstučio Mažeikos, dabar kai kurie miškų savininkai slepia pajamas už medieną ir taip išvengia mokesčių, todėl siūloma keisti tvarką.

„Tai galėtų būti nuo penkių iki keliolikos eurų už hektarą. (Turintys – BNS) iki vieno hektaro galėtų būti atleisti nuo mokesčio, taip pat galėtų būti atleisti tie asmenys, kurių žemė yra saugomose teritorijose, taip pat galėtų būti atleisti žmonės, kurie neplanuoja vykdyti intensyvios ūkinės veiklos“, – LRT televizijos laidai „Panorama“ pirmadienį transliuotame reportaže sakė ministras.

Naujasis mokestis prilygtų žemės mokesčiui, kurį moka visi savininkai.

Kai kurie miškų savininkai piktinasi, kad bus įvestas naujas mokestis, tačiau kiti teigia, kad už miškų priešgaisrinės apsaugos, sanitarinės apsaugos ir kitas valstybės teikiamas paslaugas reikia susimokėti.

 


Rašyti komentarą...
a
as
2019-06-18 06:36:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
va cia ta jau reketas ,,,ir nesistebiu kad zmones keikia valdzia ,,ziurkes taip daro
Atsakyti
-1

R
Renaldas
2019-06-19 11:44:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiški debilai arba perkaito. Jeigu turiu miško, tai išeina, kad privalau būtinai jį kirsti? Visiškas nupušimas. Ir iš kur tokie gudročiai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų