Apklausos rezultatai džiugina konservatorius: populiarumas lėtai, bet auga

Partijų reitingai stabilizavosi – pirmąją poziciją užima opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), antri išlieka „valstiečiai“, rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama „Vilmorus“ apklausa.

Kaip pažymi „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys, konservatorių reitingas po nedaug, bet nuosekliai kyla, stabilizavosi ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) populiarumas, bet per metus ši partija išbarstė pusę savo elektorato.

„Keli mėnesiai pirmoje vietoje – Tėvynės sąjunga, jos reitingas nuolatos kyla, nedaug, per mėnesį po procentą ar dalį, bet kiekvieną mėnesį vyko augimas ir pasiekė aukštą lygį – 16 proc. nuo visų gyventojų ir 27–28 proc. nuo visų balsuojančių, tai yra labai daug“, – BNS apklausos rezultatus komentavo V. Gaidys.

Apklausos duomenimis, už pirmojoje vietoje pagal populiarumą esančią TS-LKD balsuotų 16,3 proc. respondentų (15,4 proc. lapkritį), už LVŽS – 13,4 proc. (12,1 proc. lapkritį), už socialdemokratus – 8,1proc.(7,9 proc. lapkritį).

REKLAMA

„Antroje vietoje esanti Valstiečių ir žaliųjų sąjunga per metus prarado pusę savo elektorato, bet jie išlieka antrąja partija, šiuo metu jau nemažai atsilieka nuo Tėvynės sąjungos, nors kritimas šiuo metu stabilizavosi. Trečioje vietoje – socialdemokratų partija, maždaug 8 proc. nuo visų gyventojų ir 14 proc. nuo balsuojančių“, – tyrimo rezultatus pristatė „Vilmorus“ vadovas.

Ketvirtojoje vietoje išlieka partija „Tvarka ir teisingumas“, už ją balsuotų 5,6 proc. respondentų (6,4 proc. lapkritį), o Liberalų sąjūdis ir Centro partija surinktų 4,1 proc. balsų (4 proc. ir 3,6 proc. lapkritį).

Respondentų, kurie nėra apsisprendę, už ką balsuoti, yra 22,1 procento (23,9 proc. lapkritį).

Visuomenės apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu bendrovė „Vilmorus“ atliko gruodžio 1–10 dienomis.


Rašyti komentarą...
u
uteniškis
2017-12-16 09:42:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Egi Undrius, prisvyrįs košes su pensininkų skriaudimu,praskolinįsLietuvų ir nesėdįs cypen , kregždutem vadovaut un plaukuotas runkas pasadina Gabiukų - žinama tatas Vytuka anūkų. Dabar, brač, anys myslija ,kad žmones užmirša visas TS -LKD partinių skriaudas,niaugi...? Skamba Undriaus dykas katilas ,a ne varpas.
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2017-12-16 09:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jiems ir auga tik ne pas mus
Atsakyti
-1

A
As
2017-12-16 11:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lansbergių portretus reik ištremti į gruto parką,kaip raudonus vagis,net atžalos jų mokinamos vokti,arba tylėti,nematyti kaip vagiama.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų