Apie ką su kandidatais į ministrus kalbėjosi prezidentė?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė toliau egzaminuoja kandidatus į būsimus ministrus. Šie apie permainas kol kas kalba nedrąsiai, tačiau pasišnekėti su šalies vadove turi apie ką. Štai kandidatas į žemės ūkio ministrus – teistas už žemdirbių protestų organizavimą.

Tuomet, prieš 13 metų, dar būsimoji prezidentė Grybauskaitė apie kelių blokadą pasisakė itin griežtai. Grybauskaitei prisistatė ir dabartinio susisiekimo ministro sūnus Mindaugas Sinkevičius. Jis dievagojasi, kad kelią į valdžios Olimpą skinasi pats, be tėvo ir kitų socialdemokratų pagalbos.

Aštunta ryto – ir prie prezidentės kabineto durų jau lūkuriuoja Vilius Šapoka, kandidatas į finansų ministrus. Jam, tada dar Lietuvos banko departamento vadovui, šis postas buvo siūlomas ir prieš ketverius metus, tačiau Algirdui Butkevičiui jis tada ištarė „ne“. Sauliui Skverneliui šį kartą sako „taip“.

Žmonėms dabar aktualiausia, kas laukia su pensijų reforma, kurią žada „valstiečiai", ir mokesčių pertvarka. Šapoka į detales kol kas nesileidžia.

REKLAMA

Netrukus aiškiai įsitempęs prie kabineto žengia „valstietis“ Brolius Markauskas, siūlomas žemės ūkio ministru. Nervintis yra dėl ko – jis vienintelis iš kandidatų teistas. Už štai šiuos vaizdus. 2003-iaisiais Markauskas su bendražygiais organizavo žemdirbių kelių blokadą. Ūkininkai reikalavo didesnės paramos pieno gamintojams.

Markauskas pripažįsta, kad apie teistumą su šalies vadove kalbėjosi ir šiandien. Nors kritikos dėl blokados su šakėmis tada dar būsimoji prezidentė žėrė prieš 13 metų jam negailėjo(?). Tuomet Grybauskaitė buvo finansų ministrė.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže: 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų