Antanas Guoga: jeigu E. Gentvilas nieko nežinojo, ką jis veikia politikoje? E. Gentvilas žodžius vadina kliedesiais

Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius penktadienį pranešė nesitrauksiantis iš Seimo, nors tą padaryti jį paragino parlamento pirmininkas Viktoras Pranckietis. Tuo metu vėl prabilo buvęs Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Antanas Guoga. Jis rėžia tiesiai šviesiai – partija buvo finansuojama „MG Baltic“ pinigais. Tokias kalbas pats parlamentaras E. Genvtilas vadina kliedesiais.

„Masiulis užaugo su Gentvilu, jie tikrai buvo kartu, pradėjo nuo padėjėjo. Čia jau reikia ponui Gentvilui atsakyti. Norisi tikėti, kad Gentvilas yra Lietuvos patriotas ir tų pinigų nelaikė. Bet kad jis nežinojo, tada klausimas, ką jis apskritai veikia politikoje, jeigu jis nežinojo, kad jo žmonės, kuriuos jis užaugino, kuriuos jis saugojo, net patikėjo ta versija, kurią pasakė Masiulis, kad pasiskolino iš Kurlianskio, apskritai ar jis turi kompetencijos likti politikoje“, - TV3 sakė A. Guoga.

Jis taip pat teigia, kad dar būdamas partijoje nujautė, jog kažkas vyksta. „Mano statusas skiriasi nuo Gintaro Stepnovačiaus ar net pačio R. Kurlianskio, aš turbūt esu ir turtingesnis už Kurlianskį, tai aš buvau atribotas nuo tų žmonių, kur dalyvavo schemoj, nes tiesiog negalėjo manęs papirkti ir dėl to aš nežinau visko, ką jie darė. Bet jausmas buvo, dėl to aš ir prašiau, kad partija iš karto išsivalytų, atsakytų į tuos labai skaudžius klausimus, susijusius su „MG Baltic“ grupe. Ar ji darė didžiulę įtaką mūsų politikos viduje, mūsų partijos viduje. Tie žmonės, kurie buvo priėmę pinigų, o Gintaras Steponavičius buvo priėmęs pinigų, visi faktai tai rodo, visi bankiniai pavedimai, kad turėtų pasitraukti iš partijos. Tai buvo mano kieta nuomonė, manau, kad buvau teisus“, - teigia europarlamentaras.

Eugenijus Gentvilas atkerta, kad jei buvęs kolega matė vykstančius procesus, privalėjo į juos sureaguoti. „Apie Guogos kliedesius aš nedaug ką galėčiau pasakyti. Jeigu jis matė tokius dalykus, tai jis turėjo kaip pilietis reaguoti. Jeigu jis matė ir nereagavo, tai sakyčiau pasinaudojo tomis šnapso dėžutėmis, tam kad laimėtų Europos Parlamento rinkimus. Bet greičiausiai, aš manau, kad nebuvo jokių šnapso dėžučių“, - teigia E. Gentvilas.

REKLAMA

Eugenijus Gentvilas teigia perskaitęs oficialų prokuratūros raštą ir išsamiai susipažinęs su vykstančiu procesu. Anot jo, Gintaras Steponavičius elgiasi teisingai. „Aš pritariu Gintarui Steponavičiui. Ten nėra pagrindo už ką atsisakyti mandato“, - sakė liberalas.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2017-04-14 16:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos teisėsauga nesidomi LR Prezidentė. Tokios partinių klanų aferos susidarė ne per vienus metus. Gal supratingas S. Skvernelis nors kiek nuveiks toje srity? Lietuvos eilinis pilietis nebetiki Nepriklausoma Lietuva ,bėga iš jos. Skaudu.
Atsakyti
-1

N
Nu jo
2017-04-15 08:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gentvilai - tau matas. Ne pries pokerista ir dar zydeli tau sokinet...
Atsakyti
0

J
Jonelis
2017-04-15 13:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis tas Gentvilas! Ima ir pasako, kad Steponavičiaus veikla buvo „nusikalstama Seimo nario veika“. Tik nesusijusi su MG Baltic pinigais. Kaip trūksta logikos ponams politikams... Jamam, jamam, jamam, o mąstyti taip ir neišmokstam...
O svarnbiausia, kad liberalai visą laiką vaidino švaruolius ir visus kitus politikus už daug mažesnius dalykus pjovė ir reikalavo, kad atsistatydintų... Atsukite vaizdo įrašus 2-10 metelių ir viską, ką kitiems sakėte, prisitaikyite sau. Gal tada ir Steponavičius, ir Gentvilas nebežiūrės į kameras, kaip liaudyje sakoma, „kiaulės akimis“...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų