REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžiojoje Britanijoje aptikus lietuvio kūną, vietos policija sako neturinti įtarimų, kad tai buvo žmogžudystė.

Didžiojoje Britanijoje aptikus lietuvio kūną, vietos policija sako neturinti įtarimų, kad tai buvo žmogžudystė.

REKLAMA

Skelbiama, kad policijos tyrimas dėl vyro, rasto lauko pakraštyje tarp Oasby ir Ropsley, mirties pasistūmėjo į priekį ir dabar pareigūnai gali patvirtinti, kad nelaiko jos įtartina. Lincolnshire'o policija kreipėsi į visuomenę pagalbos po to, kai vasario 1 d. rytą vyro kūnas buvo rastas lauke šalia Ropsley kelio, skelbia vietos spauda.

Pareigūnai nori išsiaiškinti, kaip lietuvis atsirado toje vietoje, ir mano, kad gali būti žmonių, turinčių informacijos apie jo mirties aplinkybes, su kuriais jie dar nekalbėjo.

„Galime patvirtinti, kad tai 47 metų Lietuvos pilietis“, - nurodoma policijos pranešime.

Skelbiama, kad lietuvio artimieji jau yra informuoti.

Pareigūnai mano, kad lietuvis neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, ir šiuo metu jie neturi daugiau informacijos apie tai, kurioje šalies dalyje jis galėjo gyventi.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes prašome atsiliepti visų, kurie jį pažinojo ir gali papasakoti apie jo gyvenimą. Tai galėtų būti darbdaviai, kolegos, draugai ir pažįstami. Taip pat norėtume padėkoti visiems, kurie iki šiol suteikė informacijos, bendruomenių pagalba buvo labai naudinga mūsų tyrimui“, – nurodė policijos atstovas.

Policija kreipėsi į tarptautinę bendruomenę prašydama informacijos ir paskelbė pranešimus lenkų, latvių, lietuvių ir rusų kalbomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų