Anglijoje mirtinai subadytas žmogus, dar dviejų būklė kritinė

Per išpuolį antrajame pagal dydį Anglijos mieste Birmingame peiliu buvo mirtinai sužalotas vienas vyras, o dar septyni žmonės buvo sužeisti, du iš jų yra kritinės būklės, sekmadienį pranešė Vakarų Midlandso policija.

Policijos vyresnysis inspektorius Steve'as Grahamas sakė, kad pradėtas tyrimas dėl nužudymo, tačiau nėra požymių, kad šis išpuolis, per kurį tikriausiai nukentėjo atsitiktiniai žmonės, būtų susijęs su terorizmu.

Incidentas anksti sekmadienį įvyko Birmingamo centre, intensyvaus naktinio gyvenimo rajone.

Policija pranešė ieškanti vieno įtariamojo.

Vakarų Midlandso policija pranešė, kad po vidurnakčio buvo iškviesta dėl subadymą Birmingamo miesto centre. Netrukus iš to paties rajono, kur yra daug populiarių restoranų, naktinių klubų ir barų, pranešta „apie virtinę kitų subadymų“, kurie truko apie dvi valandas.

Policija mano, kad visi šie užpuolimai yra susiję.

Pasak S. Grahamo, du sužeisti žmonės, vyras ir moteris, yra kritinės būklės. Penkių kitų sužeidimai „palyginti lengvi“.

Vienas išpuolis įvykdytas miesto gėjų rajone, bet S. Grahamas sakė, jog nėra požymių, kad nusikaltimo „motyvas buvo neapykanta“.

Britų televizijų parodytuose reportažuose matyti aptverti miesto centro rajonai ir įvykių vietose dirbantys policijos pareigūnai.

Liudininkai pasakojo, kad vėlai šeštadienį daug žmonių valgė ir gėrė prie staliukų lauke. Cara Curran (Kara Kjuran) žiniasklaidai pasakojo mačiusi, kaip gatvėje mušėsi dvi vaikinų grupės, ir girdėjusi „rasinių įžeidimų“.

Užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas pažymėjo, kad tai „labai rimtas incidentas“, ir sakė galvojantis apie aukas bei jų šeimas.

Incidentas įvyko po virtinės ankstesnių išpuolių, kai peiliais buvo sužeista ar nužudyta žmonių. Birželio 26 dieną Škotijos mieste Glazge buvo sužeisti šeši žmonės, tarp jų policininkas.

Savaite anksčiau į vakarus nuo Londono esančiame Redinge buvo nudurti trys žmonės. Policija apkaltino vieną vyrą ir siejo nusikaltimą su terorizmu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų