• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iniciatyvos „Skaidrinam“ iniciatorius visuomenininkas Andrius Tapinas trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ apžvelgė, kokių veiksmų ėmėsi kaltinimų sulaukę politikai.

Iniciatyvos „Skaidrinam“ iniciatorius visuomenininkas Andrius Tapinas trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ apžvelgė, kokių veiksmų ėmėsi kaltinimų sulaukę politikai.

REKLAMA

„Šiandien yra lygiai du mėnesiai nuo Jonavos mero ir Lietuvos savivaldybių asociacija prezidento Mindaugas Sinkevičius spaudos konferencijos, kurioje socdemų žvaigždė graudinosi dėl tų lizingu paimtų televizorių bei miestiečių pinigais žmonai apmokėto mobiliojo ryšio, sakė, kad ramybę ras tik kapuose, ir žadėjo kuo greičiau įvertinti LSDP Jonavos skyriaus makles su čekiukais ir kortelėmis. 

<...> Šiandien yra 56 dienos nuo tada, kai Vilija Blinkevičiūtė pareiškė, kad ji tiki, jog skyriai savarankiškai įsivertins savo elgesį ir partijos bičiuliai pripažins klaidas ir grąžins pinigus - kol kas tyla. 

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien yra 47 diena nuo LSDP atsakingojo sekretoriaus Justas Pankauskas laiško, kuriame jis nurodė, jog pagal partijos statutą prasidėjus ikiteisminiam tyrimui jame figūruojantys LSDP nariai privalo nedelsiant stabdyti narystę partijoje. 

REKLAMA

Pradėti ikiteisminiai tyrimai Jonavoje, Kauno rajone, Ignalinoje, Lazdijuose, Mažeikiuose, Neringoje - jokių žinių apie narystės stabdymą. 

Šiandien yra 41 diena, kai pats Justas Pankauskas buvo sugautas naudojantis svetimas korteles ir p*********s svetimus čekius. Partijos lyderių reakcijos iki šiol nėra. 

Tenka konstatuoti, kad Vilija Blinkevičiūtė yra melagė ir bailė. Neskaidrius partiečius dengiantys bailiai yra ir kiti LSDP lyderiai ir valdybos nariai - Vytenis Povilas Andriukaitis, Nerijus Cesiulis, Rasa Budbergytė, Juozas Olekas, Gintautas Paluckas, Dovilė Šakalienė, Vitalijus Mitrofanovas ir kiti. 

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas konstatuoju Facebooke, jeigu partija toliau apsimetinės mirusiais, pasidarysim fundraisingą ir konstatavimą 2023-2024 metais perkelsim į regioninę spaudą ir stendus visuose rajonuose, kur LSDP politikai apsidirbo iki ausų. 

Kad neatrodytų į vienus vartus, tai šiandien yra 26 dienos, kai Ramūnas Karbauskis ir Vilma Matuseviciute Danauskiene bei LVŽS žadėjo įvertinti savo partiečius su šimtais kortelių. Vis dar tyla.

Šiandien yra 44 dienos, kai kreipiausi į Laisvės partija etikos komisiją prašydamas įvertinti partijos pirmininkės pavaduotojo Remigijaus Šimašiaus reprezentacines išlaidas atostogų užsienyje metu. Vis dar tyla. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiandien yra 41 diena, kai Saulius Skvernelis galvoja, ką daryti su supuvusiu savo partijos Lazdijų skyriumi ir pas Janutienę laidoje aiškina, kad čia tik buhalterinės klaidos. 

Dėl Kauno ir Kauno rajono partiečių galimai klastotų ataskaitų konservatoriai kol kas sėdi suglaudę ausis ir laukia teisėsaugos vertinimų, nes kaip man sakė vienas konservatorius „negi mes patys visą skyrių išmesim“. O iki antrojo „Skaidrinam“ cunamio per likusias savivaldybes liko 36 dienos“, – rašo A. Tapinas. 

Didžiausia Bjaurybė
tas tapkinas ! ! !
kad, nevykeliai prie lovio sedintys metai is metu py@dina visos sios salies zmoniu pinigus uz nieka neatsako ir toliau taip tesiasi be galo. O cia kazka tipo bando makaronus pakabinti melage ar baile. Visi, jie vagys ir bandiugos.
Skaidrinam Tapiną, čia galimai ta panaši čekiukų istorija, tik sumos kitos. Bendra ataskaita yra, o kam, kur ir už kiek NĖRA. Jis yra įšventintas istatymu, kad gali neteikti sąskaitų, ir mes privalom tikėti juo, kaip dievu... vat ir netikiu!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų