naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Alytuje pirmadienį buvo nužudytas į darbą iš mieste veikiančios atvirosios kolonijos išleistas nuteistasis. 

Alytuje pirmadienį buvo nužudytas į darbą iš mieste veikiančios atvirosios kolonijos išleistas nuteistasis. 

REKLAMA

Pirmadienį, apie 11.25 val., prie daugiabučio namo Statybininkų gatvėje buvo rastas sužalotas 26 metų jaunuolis, jam buvo padarytos durtinės žaizdos.

Nukentėjusysis dėl durtinių žaizdų buvo pristatytas į ligoninę, kur po valandos, apie 12.20 min., mirė.

„Dirbantis asmuo, jis buvo išleistas į darbą“, – BNS sakė Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Vygantas Laučys. Jaunuolis užsiimdavo patalpų, teritorijų tvarkymu, želdinių priežiūra. 

Pagal galiojančius teisės aktus bausmę atliekantys atvirosiose kolonijose asmenys turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo įstaigose, parduotuvėse, palikti pataisos namų teritoriją darbo arba darbo paieškos tikslais, susitikti su artimaisiais.

Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė BNS sakė, kad 27 metų įtariamąjį teismas leido suimti mėnesiui.

REKLAMA

„Tarp vyrų vyko konfliktas, aiškinosi santykius“, – sakė K. Janulevičienė. Nusikaltimas buvo įvykdytas viešoje vietoje, bet tai nebuvo nuteistojo darbo vieta.

REKLAMA

Nužudytasis ir auka buvo pažįstami, abu kilę iš Alytaus.

Kalėjimų departamento atstovė Irmina Frolova-Milašienė BNS sakė, kad nužudytasis buvo nuteistas už viešosios tvarkos pažeidimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą, bausmės vykdymas buvo atidėtas. Kadangi nesilaikė sąlygų, metams buvo pasiųstas atlikti bausmės į atvirąją koloniją, Joje įdarbintas į aplinkos tvarkymo ir apželdinimo paslaugas teikiančią įmonę. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų