Alytaus meras pyktį lieja feisbuke: gaisras užgesintas tik Vilniuje

Alytaus meras Nerijus Cesiulis antradienį savo feisbuko paskyroje rašo nesuprantantis, kodėl Vidaus reikalų ministerija (VRM) paskelbė, kad gaisras Alytuje yra užgesintas. Kartu jis dalinasi ir nuotraukomis, kad ugnis nelaimės vietoje dar dega. Antradienio rytą VRM paskelbė, kad gaisras Alytaus padangų perdirbimo gamykloje užgesintas.

„Alytiškiai, aš nesuprantu, kas vyksta. Prašau, paaiškinkite man. 11:17 val. Vidaus reikalų ministerija visai Lietuvai pareiškia, kad viskas – gaisras užgesintas, reikia tik šiukšles susitvarkyti. Stoviu aš su vyrais gaisravietėje ir nesuprantu, ar mums jau važiuoti namo? Foto darytos 12:30 val.

Taip, to, kas buvo visą savaitę – nebėra. Bet yra labai aktyvus padangų smilkimas, kuris tikrai bus šiandien ir dar tikrai bus rytoj. Ir čia vyrai pila vandenį ir dar pils pora dienų nonstop, technika dirba gražu žiūrėti, nes kitaip viskas vėl iš pradžių. Alytaus gaisras užgesintas tik Vilniuje. Su tuo ir sveikinu", – rašė meras savo paskyroje feisbuke.

VRM pranešė, kad ugniagesiai paskelbė apie gaisro pabaigą. Šiame gaisro gesinimo etape turėtų būti pradėtas gaisro padarinių likvidavimas – išvežamos atliekos, tvarkoma teritorija.

„Gaisro židinys buvo lokalizuotas penktadienį, šiandien galime pasakyti, kad gaisro gesinimas yra baigtas, o darbai kurie vykdomi dabar – tai gaisravietės tvarkymas. Ugniagesiai perpila ir aušina liekanas“, – teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas.

Nuo antradienio turi būti išvežamos atliekos iš gaisravietės. Šiuo metu tariamasi dėl vietos, kur geriausia būtų  išvežti atliekas.

Alytuje trečiadienio naktį kilo gaisras, kurio plotas siekia apie 3 tūkst. kvadratinių metrų. Penktadienį gaisras padangų perdirbimo gamykloje buvo lokalizuotas. Sutelktos pajėgos iš Vilniaus ir Kauno priešgaisrinių gelbėjimo valdybų savivaldybių.


Rašyti komentarą...
A
Alio
2019-10-22 14:09:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilnius pasakė, Vilnius žino.Pasake ir užgeso.Galejo dar antradienį pasakyti, nebūtų jokio nesusipratimo ir panikos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų