Aliarmas ligoninėje: atgabentas vaikas su sulaužyta kaukolę

 Kauno ligoninėje gydomas mažametis, kuris Druskininkų savivaldybėje esančiame Viečiūnų miestelyje namuose susižalojo nukritęs nuo kopėčių.

Policijos departamento duomenimis, šešerių metų berniukas pirmadienį namo kieme nukrito iš 2-3 metrų aukščio ant betoninės dangos. Vėliau jis iš Alytaus pervežtas į Kauno ligoninę – jam diagnozuoti kaukolės kaulų lūžiai.

Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas.

 


Rašyti komentarą...
l
litera
2017-07-12 14:05:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda žunalistams tikra, kai net pavadinime - klaida, išmokite nosines dėti.
Atsakyti
0

K
Klaida
2017-07-13 14:03:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaida net ne viena, t.y. ne tik bereikalinga nosinė. "Su" taip pat nereikalingas. Atvažiavo su mama, atvažiavo su draugu. O čia mat su kaukole (ai "kaukolę). Plunksnos riteriai...
Atsakyti
0

?
??
2017-07-13 10:52:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
na ir antraštė.... Koks dar aliarmas? Nesumušė jo niekas, pats nuo kopėčių nukrito. Ir nereikia čia nieko kaltinti - tokio amžiau berniukai (ir kai kurios mergaitės) yra be galo judrūs ir smalsūs, jiems viskas įdomu, jie karstosi visur ir labai dažnai nukrenta. Tik kai kuriems pasiseka, o šiuo atveju - ne. Ir kam tie ikiteisminiai tyrimai? Žinau, kad kai kurie skaitytojai mane nulinčiuos už tokius žodžius, nes dabar tapo madinga už kiekvieną vaiko guzą ar mėlynę tėvams bylas kelti. Turiu du be galo judrius anūkus (ir vaikai tokie buvo), todėl žinau, kad net nuolat juos stebint, neįmanoma užbėgt už akių jų "traumoms". Kartais sekundės dalis tik pralekia, o jie jau su ubrozdintais keliais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų