Rašyti komentarą...
As jau 11 metu gyvenu uzsieni, ten uzaugo vyresnelis(isveziau kai jis turejo 10 menesiu),ten gime ir antras sunus,turim savo jauku kotedziuka,ir negyvenam klakoklinio gyvenimo,vyresnisis mokosi beveik vien desimtukais,ir tokiu musu daug ir su nuostabiais vaikais,mano vaikai tokio gyvenimo lygio tikrai neturetu lietuvoje,kaip turi cia!O atvaziavom be pinigu ,be kalbos su viltim,kad gyvensim geriau ir nei kiek nesigailiu,pasitvirtino visi lukesciai.Kad dabar krize tai ta krize visam pasauli.Ir noriu pasakyti ,kad Algis Caplikas teisus "Geram zmogui visur gera".Ir neprarandu vilciu kada nors grizti i Lietuva.O jei norejot ,kad lietuviai neissilakstytu,reikejo nestoti i Europos Sajunga,jos ir emsme yra laisvas emigravimas ir galimybiu ivairove.Musu vaikai nebus nei Lietuviai,nei Rusai,nei Anglai... Jie bus europieciai.Arba griauti sajunga.
Emigracija Lietuvai neduoda naudos. Tiesiog tuščia kėdė prie bendro stalo. Lietuviams reikalingi jaukūs butai, o ne klajoklis gyvenimas. Žmonės turi sugrįžti į savo vietas, kuriose buvo iki 1991-ųjų metų. Valdžios atstovai turi derinti ūkinę veiklą ne su kapitalistais, bet su darbo žmonių valdžia, kuri neturėjo sunkumų ir sugebėjo pasiekti aukštų rezultatų ekonomikoje ir visuomeniniame gyvenime. Parlamentą ir prezidentūrą reikia atleisti.
Šitas prekiautojas lavonais,laidojimo verslo statytinis,nori,kad Lietuvoje neliktų LIETUVIŲ.Vyt tokius abonento klapčiukus.
Į viršų