Algirdas Sysas apie Gretą Kildišienę: Seimo nariai turėjo pasimokyti iš Birutės Vėsaitės

Seimo nariai jau turėjo pasimokyti iš socialdemokratės Birutės Vėsaitės, kai ji buvo priversta atsistatydinti iš ūkio ministrės pareigų po to, kai skrido privačiu lėktuvu, sako „valstiečių“ koalicijos partnerės Socialdemokratų partijos vienas lyderių Algirdas Sysas.

„Geriausia, kai (politikai laikosi) toliau nuo verslo struktūrų. Jau turėjo visi Seimo nariai pasimokyti iš mano už gerus darbus nukentėjusios kolegės Birutės Vėsaitės, kai ji skrido privačiu lėktuvu“, - BNS pirmadienį sakė A.Sysas.

Taip jis komentavo faktą, kad Seimo narė „valstietė“ Greta Kildišienė naudojasi „Agrokoncerno“ automobiliu. Koncerno savininkas yra šios partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Buvusi ūkio ministrė B.Vėsaitė 2013 metais buvo priversta atsistatydinti BNS pranešus, kad ji komandiruotėn į Kazachstaną skrido bendrovės „Arvi“ užsakytu aštuonviečiu verslo klasės lėktuvu. „Arvi“ tuo metu derėjosi su Ūkio ministerija dėl Marijampolės laisvosios ekonominės zonos valdymo sutarties.

„Tai buvo pamoka ir ji turėtų būti visiems. Kiekvienas Seimo narys turėtų galvoti prieš kažką darydamas“, - sakė A.Sysas.

REKLAMA

Pasak R.Karbauskio, „Agrokoncernas“ išperkamosios nuomos būdu G.Kildišienės vairuojamą „Range Rover“ nuomoja kitam neįvardijamam privačiam asmeniui. Pastarasis, anot jo, teisėtais būdais leidžia juo naudotis Seimo narei G.Kildišienei. Kaip dažnai parlamentarė naudojasi šiuo automobiliu, „valstiečių“ lyderis sakė nežinantis.

Pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pranešė, jog prašo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) paaiškinti, ar G.Kildišienei reikėjo privačių interesų deklaracijoje nurodyti, kad naudojasi artimo giminaičio iš bendrovės „Agrokoncernas“ pirktu automobiliu.

G.Kildišienė teigia privačių interesų deklaraciją užpildžiusi pagal numatytus reikalavimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų