• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aiškėja daugiau detalių apie tragediją Visagine. Šeštadienio vakarą vonioje rastas nuskendęs 5-metis berniukas buvo ne vienintelis vaikas šeimoje. Tarnybos teikia visą reikiamą pagalbą artimiesiems. 

Aiškėja daugiau detalių apie tragediją Visagine. Šeštadienio vakarą vonioje rastas nuskendęs 5-metis berniukas buvo ne vienintelis vaikas šeimoje. Tarnybos teikia visą reikiamą pagalbą artimiesiems. 

REKLAMA

Utenos apskrities policija praneša, kad 2017 metais gimusio vaiko kūnas rastas šeštadienį apie 20 val. Parko gatvėje, Visagine.

Pirminiais duomenimis, berniuko kūnas rastas namuose vonioje. 

Teismo medicinos ekspertai nustatys tikslias vaiko mirties priežastis. Šeima gyveno tvarkingai, į policijos akiratį nebuvo patekusi“, – tv3.lt pranešė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Asta Šuminienė.

„Viena iš versijų, kad tai yra nelaimingas atsitikimas“, – pranešė A. Šuminienė.

Policija pradėjo tyrimą dėl mažamečio mirties priežasties.

Visagino ligoninės administracija naujienų portalą tv3.lt informavo, kad į gydymo įstaigą berniukas nebuvo atvežtas, nes nespėjo, mažylis jau buvo miręs.

REKLAMA
REKLAMA

Vaiko teisės: šeimoje augo ir daugiau vaikų

Utenos apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė praneša, kad vaiko teisių gynėjai skubiai pasiūlė psichologinę pagalbą mirusio mažamečio šeimos nariams ir domėjosi, kaip jaučiasi kiti šeimoje augantys vaikai, bendravo su jais.

REKLAMA

„Skaudūs ir tragiški nelaimingi įvykiai dar kartą primena, kad mūsų mažiausieji dėmesio reikalauja visur ir visada, nežiūrint jokių aplinkybių – tai laikas su vaikais namuose ar viešoje vietoje, suaugusieji šalia ar tik akimirkai vaikas paliktas vienas – visada turime išliktume budrūs.

<...> Reiškiame nuoširdžią užuojautą didžiulę asmeninę tragediją – vaiko netektį – išgyvenantiems tėvams ir artimiesiems. “, – tv3.lt komentuoja ji.

REKLAMA
REKLAMA

„Jeigu pastebėjote, kad vaikui reikia pagalbos, kviečiame nelikti abejingais ir padėti ją rasti. Svarbu, kad vaikui atidūs būtų jo aplinkoje esantys žmonės – šeimos nariai, mokytojai, medikai,  socialiniai darbuotojai ir kt. Kilus klausimams kviečiame žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje Vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje.

Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant bendruoju pagalbos numeriu 112“, – priduria I. Gaigalienė.

labai daug visokių nelaimių šių metų pradžioje, saugokimės patys, žiūrėkime vaikus. Mylėkime vieni kitus.
5metu vaika reikia ziuret ,mazas dar
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų