Agnė Širinskienė. Vienoje ar kitoje frakcijoje, aš vis tiek dirbsiu

Pokyčiai vyksta ne tik Vyriausybėje, tačiau ir Seime. Jau tapo aišku, kad valstietė Agnė Širinskienė jungiasi prie tvarkiečių frakcijos Seime. Tai sukėlė aštrių diskusijų bangą socialiniuose tinkluose.

Apie šiuos pokyčius tv3 studijoje Jolanta Svirnelytė kalbino pačią Seimo narę, valstietę Agnę Širinskienę.

Jungiates prie tvarkiečių, bet sakote, kad būsite ir valstiečių frakcijos posėdžiuose. Kaip čia taip per dvi vietas?

Teko priimti tokį sprendimą, prisijungti prie „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos. Tiesiog, mūsų koalicijos kolegos turi teisę turėti frakciją, nes tai užtikrina darnesnę jų veiklą ir tam tikrą savivaldą.

Bet vis tiek, dabar būsite ir valstiečiuose. Tai kaip – viena koja ten, kita ten?

Šiuo atveju, manau, kad svarbiausia, kad valstybės stabilumui užtikrinti būtų įgyvendinta Vyriausybės programa. Vyriausybės programa, tikrai ne paslaptis, yra parašyta LŽVS rinkimų programos pagrindu. Manyčiau, kad vienoje ar kitoje frakcijoje, aš vis tiek dirbsiu prie Vyriausybės programos įgyvendinimo. Na, o buvimas frakcijoje, kai yra koalicinės frakcijos, nėra toks svarbus.

Kitas dalykas – ponas Saulius Skvernelis suruošė akibrokštą ponui Ramūnui Karbauskiui ir jo aplinka sako, kad jis planuoja kandidatuoti į LŽVS pirmininkus. Kaip jūs žiūrite į tai? Ar jūs matote jį vadovu?

Iš tikrųjų, pirmiausia reikėtų įstoti į valstiečių ir žaliųjų sąjungą, nes ponas S. Skvernelis bent kelis kartus buvo raginamas tą padaryti, to jis nedarė. Kas mane labiausiai nustebino, kaip partijos narę, tai, kad atsiranda išankstinės sąlygos, kurioms esant jis galvotų stoti.

Tada kaip tas sąlygas vertinti? Jis sako, kad sutiktų tik tuomet, jeigu jūsų sąjunga būtų pasiruošusi pokyčiams.

Galbūt pirma reikėtų įstoti ir tuos pokyčius inicijuoti kartu, nekeliant kažkokių išankstinių sąlygų. Ypač kai yra kalbama apie tam tikras vertybes. Suprantu, kad ponas S. Skvernelis yra pakankamai liberalus žmogus. Mūsų partija nėra tokia liberali, tačiau tie doktrininiai, vertybiniai dalykai, jie turėtų būti diskutuojami partijos viduje.


Rašyti komentarą...
D
Dina
2019-07-09 18:24:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma Žemaitaitis gražiai iškolojo ponią,opaskui pakvietė į frakciją.Pania, Širinskiene, jei pati savęsnegerbsi tai ir kiti tave žemins.
Atsakyti
0

A
Algis
2019-07-09 17:59:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neilgai
Atsakyti
-1

k
kaubojus
2019-07-10 08:40:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujas anekdotas-"Širinskienė - dirbs"
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų