• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Stebint didelius į Baltarusiją išvykstančių Lietuvos piliečių srautus, nagrinėjamos ir galimybės įvesti licencijas autobusų reisams į Baltarusiją, sako užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas.

Stebint didelius į Baltarusiją išvykstančių Lietuvos piliečių srautus, nagrinėjamos ir galimybės įvesti licencijas autobusų reisams į Baltarusiją, sako užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas.

REKLAMA

LRT laidai „Dienos tema“ trečiadienį jis sakė, kad tai būtų „kitas žingsnis“ Lietuvai nusprendus uždaryti du iš šešių pasienio punktų ir jo galėtų imtis Seimas rudens sesijoje.

„Be abejo, suprantama, kad informacinė kampanija negali sulaikyti visų piliečių, be abejo, licencijų išdavimas reisams būtų kitas žingsnis. Galimybės yra nagrinėjamos. Tik tiek, kad tai nėra įmanoma be įstatymo pakeitimų, o tai įvyktų tik Seimui susirinkus į rudens sesiją“, – sakė viceministras.

Lietuva nuo ateinančio antradienio planuoja uždaryti du iš šešių kontrolės punktų pasienyje su Baltarusija – Šumsko ir Tverečiaus, dėl to dar turės apsispręsti Vyriausybė.

REKLAMA
REKLAMA

Baltarusija Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos piliečiams nuo pernai pavasario yra įvedusi bevizį režimą. Kaip skelbia šios šalies institucijos, tokia galimybe šiemet pasinaudojo 170 tūkst. lietuvių, o remiantis Baltarusijos pasieniečių informacija, iš viso nuo pernai balandžio jau fiksuota virš 400 tūkst. Lietuvos piliečių išvykų. 

REKLAMA

Lietuvos pareigūnai įspėja, kad Baltarusijos tarnybos dalį išvykstančiųjų bando verbuoti, naudoja šantažą, psichologinį spaudimą.

M. Adomėno teigimu, šiuo metu planuojamas trečdalio punktų uždarymas leis koncentruoti pasieniečių pajėgas į išlikusius punktus ir vykdyti detalesnę kontrolę ir kol kas tai vadino „adekvačiu sprendimu“, tačiau neatmetė galimybių jų skaičių dar labiau mažinti.

„Tokios galimybės (dar mažinti pasienio kontrolės punktų – BNS), be abejo, yra svarstomos institucijoms konsultuojantis ir įvertinant visas tokių veiksmų pasekmes“, – LRT sakė jis.

Tapinas pasigedo apie save reklamos.
Čia tas pats Tapinas, kuris Nidoje "spontaniškai" nusipirko būstą.
Soc. tinkluose jis parašė:
"Jei kas "pasiskolinote" šiandien po pietų raudoną paspirtuką, kuris buvo paliktas prie liuteronų bažnyčios stovėjimo aikštelės apačioje, ir jau pasivažinėjote arba nusprendėte, kad gali laukti Dievo bausmė už vagystę iš bažnyčios kiemo, tai galite tiesiog jį palikti ten, iš kur paėmėte.
O jei kas nors pasiūlys jums už labai gerą kainą įsigyti elektrinį paspirtuką, tai irgi turėkite omeny", - parašė jis.
Na ir prasidėjo…
Andriaus draugeliai sujudo.
"Savi" portalai "pavarė" atraštes: "Garsus visuomenininkas - pasipiktinęs".
"Prie Nidos evangelikų liuteronų bažnyčios aikštelės apvogtas A. Tapinas: "Gali laukti Dievo bausmė".
Taip veikia "šaikos" medijų "technologijos".
Dar kartą aprašoma, kaip "Tapinas džiaugiasi spontaniškai įsigytu būstu Nidoje, kad tai buvo greičiausias sprendimas jo gyvenime, kad tai vienas geriausių jo kada nors priimtų sprendimų".
Nors viso labo - "dingo" dvaro "žvaigždės" paspirtukas…
Bet juk tai - Tapinas…
Nuotraukose: Ištikimas dvaro "klapčiukas" Tapinas.
Beskaičiuodamas svetimus čekiukus Nidoje jis "spontaniškai" "ant smūgio" įsigijo būstą.
Išėjo Tapinas alaus - o nusipirko namą.
Būna. Pasitaiko…
Sėdi dabar jis pajūry ir galvoja: "Ką čia jam dar "ant smūgio" nusipirkus?"
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų