Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Su „A. Zuoko ir Vilniaus“ koalicija, kuri esą buvo nepartinė, sostinės meru tapęs A. Zuokas sekmadienį paskelbė ketinąs kurti naują politinę jėgą, kuri esą „vienys centro dešinės pakraipos politikus, kuriems bus nesvetima atsakingo liberalizmo idėja ir krikščioniškosios vertybės“.

REKLAMA

„Džiaugiuosi, kad visuomeniniai judėjimai ir sąrašai pagaliau tampa partijomis ir rinkėjus liaujamasi klaidinti. Gerai, kad žmonės patys nusimeta kaukes, kurias mes seniai matėme“, - sako Liberalų ir Centro Sąjungos(LiCS) pirmininkas Algis Čaplikas.

Portalui „Balsas.lt“ A. Čaplikas tikino nebijąs neva į tą pačią nišą pretenduojančio Artūro Zuoko sumanytos partijos konkurencijos. „Dar per anksti apie tai kalbėti. Kol kas nėra nei partijos steigimo dokumentų, nei programos. Tai, kad apie nepartiškumą kalbėję „nepartinių sąrašų“ kūrėjai liaujasi klaidinę rinkėjus, vertinu pozityviai“, - sakė LiCS vadovas.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos socialdemokratų partijos ir Seimo opozicijos vadovas Algirdas Butkevičius portalui „Balsas.lt“ tvirtino nei kiek nesijaudinąs, o tik stebįs A. Zuoko judesius. „Jis gal ir gali padaryti tam tikrą įtaką Vilniuje, tačiau kitur – labai ribotą. Provincijoje kiekvienos naujos partijos atsiradimas irgi kažkiek sudrumsčia vandenį, tačiau laikai jau nebe tie. Laikas parodys, bet į tai žiūriu labai ramiai“, - sakė A. Butkevičius.

Viešųjų ryšių ekspertas, bendrovės „Brandscape “vadovas Mindaugas Lapinskas spėjo, kad A. Zuoko sumanyta steigti partija orientuosis ne tik į liberalų, bet ir į Darbo partijos rinkėjus. „A. Zuokas kabina tuos rinkėjus, kuriuos domina deklaruojami „paprasti sprendimai“. Pavyzdžiui, sukurti mašiną, kuri ir degintų dujas, ir valytų sniegą. Nesvarbu, kad nei vieno, nei kito nebus. Šiek tiek jaunesnį abiejų elektoratą domina  ir balsuoti motyvuoja tariamas sprendimų paprastumas“, - sakė M. Lapinskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų