Seimo Audito komitetas gavo vidaus reikalų ministro Artūro Meliano kreipimąsi, kuriame prašoma ištirti, ar Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) pagrįstai ir teisėtai skyrė 4 milijonus litų „Pilietinės visuomenės institutui“, kuriam vadovauja aktyvus visuomenės veikėjas Darius Kuolys. Įtariama, kad šie pinigai gali būti skirti politinei propagandai.

Didžioji dalis lėšų, skirtų šiam institutui, yra gaunami iš Europos Sąjungos (ES) fondo, likusią dalį apmoka Lietuvos valstybė iš savo biudžeto.

Liberalų ir centro sąjungai (LiCS) priklausantis Artūras Melianas akcentavo, kad didelės lėšos skiriamos tokiam projektui, kai švietimo ir mokslo sistema nėra pačios geriausios padėties ir mokytojai piketuoja.

A. Melianui kyla abejonių dėl to, kad nėra vertinama projekto nauda ir kokybė. „Tai reiškia, kad išlaidos nebus kontroliuojamos, todėl labai svarbu išsiaiškinti, ar šis projektas nėra skirtas kitiems tikslams“, –  sakė A. Melianas.

„Pilietinės visuomenės institutui“ vadovauja D. Kuolys, kurio veikla susijusi su politika, ir jei ES lėšos bus panaudotos politinei veiklai, Lietuvai gali grėsti sankcijos.


Rašyti komentarą...
n
naktipuodis
2012-06-13 14:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar egzistuoja riba,žemiau kurios Artūras Melianas nekristų?
Atsakyti
0

L
Lietuvos zmones,Tauta
2012-06-13 14:56:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
prašo ištirti, ar Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) pagrįstai ir teisėtai skyrė 4 milijonus litų „Pilietinės visuomenės institutui“, kuriam vadovauja aktyvus visuomenės veikėjas Darius Kuolys. Galimai šie pinigai gali būti skirti politinei propagandai.
Atsakyti
0

M
MES PRITARIAME !!!
2012-06-13 14:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
LABAI TEISINGAS PRASYMAS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų