Biudžeto, nacionalinio susitarimo, sveikatos sistemos ir energetikos pertvarkos, paramos verslui programos klausimus šeštadienį į posėdį susirinkusi svarstė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba.

Į tarybos narius kreipęsis partijos pirmininkas Andrius Kubilius savo kalboje nemažai dėmesio skyrė opozicijos vaidmeniui šiuo šaliai sunkiu laikotarpiu, kuri, anot jo eina destrukcijos ir konfliktų keliu, o ne susitarimų ir konstruktyvaus darbo.

„Esu tikras, kad sudėtingus išbandymus atlaikyti būtų daug lengviau, jeigu eitume solidarumo ir susitarimų, o ne destrukcijos ir konfliktų keliu“, - sakė jis.

„Šis laikotarpis yra istorinis egzaminas visiems - ir valdžiai, ir opozicijai, ir visuomenei, įvairioms jos organizacijoms. Deja, opozicijai nepavyksta suvokti šio laikmečio iššūkio opozicijai. Einama lengviausiu keliu - piktdžiugiškos destrukcijos keliu. Jei toks kelias tęsis toliau, tai bus pražūtingas kelias opozicijai“, - teigė TS-LKD partijos pirmininkas, Premjeras A. Kubilius, apžvelgdamas padėtį šalyje.

Vyriausybė neretai jaučia stiprų pasipriešinimą, nes, anot A. Kubiliaus, taip yra todėl, kad „ne visi Lietuvoje nori tokių permainų, ne visi pasirengę gyventi pagal skaidrias ir demokratines taisykles, ne visi susitaikė su tuo, kad pagaliau leidžiasi saulė oligarchijai, energetikos monopolijoms ir įsišaknijusiai korupcijai, ne visi džiaugiasi, kad laikantis teisingumo principo likviduojame neskaidriai ir neteisingai sukurtą LEO, ne visi patenkinti, kad pirmąkart per pastarąjį dešimtmetį atpigo elektra, mažėja ir šilumos kainos“.

REKLAMA

A. Kubilius pripažino, kad nebuvo išvengta klaidų, tačiau jis taip pat pažymėjo, jog pavyko išvengti katastrofų finansų sistemoje, kurios praeitų metų pabaigoje, pačioje šių metų pradžioje buvo ne taip ir toli.


Rašyti komentarą...
v
viktoras
2009-10-10 14:40:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur buvo Kubilius budamas opozicijoj ,kad nemate ,kad Kirkilas ved prie katostrofos isvaiste ar isvoge valstybes izda.
Atsakyti
0

2009-10-10 14:56:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAIP,TEISINGAI.KATASTROFA SUSTABDYTA.
Atsakyti
0

A
Algis
2009-10-10 15:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
sedejo tose paciose rogese, kuriose veze pasivogta EU parama, taresi del LEO ir kas ka vaidins.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų