Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoja Agnė Bilotaitė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama inicijuoti tyrimą dėl galimai netinkamai įgyvendinto trečiojo Gedimino prospekto rekonstrukcijos etapo.

2012 m. kovo 14 d. interneto portale „Delfi“ pasirodė publikacija „Ekspertų išvados: beveik pusę Gedimino prospekto grindinio reikia keisti, padaryta žala – apie 10 mln. Lt“. Straipsnyje nurodoma, kad Vilniaus savivaldybės samdyti ekspertai konstatavo, jog Vilniaus Gedimino prospekto defektams, kurie susidarė dėl netinkamo projekto vykdymo, ištaisyti reikės net 10 mln. Lt, taip pat nurodomi konkretūs asmenys, kurie buvo atsakingi už tinkamą projekto vykdymą.

„Atsižvelgdama į tai, prašau Jūsų inicijuoti tyrimą dėl publikacijoje nurodytų aplinkybių, o esant pagrindui inicijuoti ikiteisminį tyrimą“, – teigiama rašte, adresuotame generaliniam prokurorui Dariui Valiui.


A. Bilotaitė taip pat sieks, kad šis klausimas būtų svarstomas ir Seimo Antikorupcijos komisijoje.


„Tai dar vienas akivaizdus pavyzdys, kaip netinkamai gali būti panaudojami valstybės biudžeto pinigai. Dabar teks išleisti antrą tiek ir perkloti grindinį naujomis plytelėmis. Tai tiesiog pasityčiojimas iš mūsų visų. O gal mes turėtume tikėti, kad kaltas oras? Būtina kuo greičiau išsiaiškinti, kas kaltas dėl atsivėrusių defektų. Kaltininkai privalo prisiimti atsakomybę“, – teigė A. Bilotaitė.


 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2012-03-15 13:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ,kad pramušti pirmieji ledai ,sujudėjo Seimo parlamentinė kontrolė. Pagarba jai.
Atsakyti
0

T
Tomas
2012-03-15 15:16:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kai Seimo narė aktyviai dirba, bet blogai kai užsikrečia savereklama,iešo būdų ir nyšų įvaizdžiui. Tai jaunam, geram žmogui
nešvarus karjerizmui kelias.
Atsakyti
0

M
Mieloji Agne,
2012-03-15 15:39:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar musu valstybeje yra saziningi, gerai savo darba ismanantys prokurorai, Valys tai is pasakos kvailelio personazo vietoje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų