Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis 50–metį mininčiam Lietuvių fondui dėkoja už pasišventimą lietuvybei, savišalpos tradicijų puoselėjimą ir filantropijos pamokas.

„Jūsų skiriamos paramos dėka į bendrą lietuvišką veiklą buriasi po pasaulį pasklidę mūsų broliai ir seserys, puoselėjamas lituanistinis švietimas, o stipendijų programa ne tik padeda siekiant profesinių aukštumų, bet neretai ir “įteikia„ raktą į lietuvybę“, – teigiama A. Ažubalio sveikinime, kurį šeštadienį 50–mečio minėjimo renginyje Čikagoje Lietuvių fondo atstovams perduos užsienio reikalų viceministras Evaldas Ignatavičius.

Pasak ministro, simboliška, kad Lietuvių fondo 50–metis švenčiamas tada, kai Lietuva yra kaip niekuomet stipri.

„Esame garbingi tarptautinės bendruomenės nariai, sėkmingai imamės atsakomybės pirmininkauti vieniems didžiausių ir įtakingiausių pasaulio valstybių klubų – Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai, Europos Sąjungos Tarybai. Siekiame kurti brandžią pilietinę visuomenę ir atvirą, dinamišką, globaliems iššūkiams pasirengusią šiandienos ir ateities Lietuvą“, – teigia A. Ažubalis.

Anot jo, šis jubiliejus – lietuvių protėvių ryžto, pasišventimo lietuvybei ir vienybės šventė.

„Lietuvių fondo įkūrimas – tikėjimo Lietuva, vieni kitais ir bendruomeniškumo išraiška, liudijusi nesusitaikymą su ilgus dešimtmečius trukusia okupacija, ryžtą išsaugoti lietuvišką savastį ir nepalaužiamą laisvės ir nepriklausomybės troškimą“, – rašoma A. Ažubalio sveikinimo laiške.

Lietuvių fondas yra Ilinojaus valstijoje įregistruota pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra išlaikyti ir remti lietuvišką kultūrą, švietimą, lietuviškos veiklos centrus JAV, Lietuvoje ir visame pasaulyje.


Rašyti komentarą...
o
oo
2012-04-15 18:47:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek tas idijotas mus mulkins lietuviai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų