Lietuvą užvaldo psichozė dėl atimamų vaikų. Kol vieni gyventojai buriasi į protesto akcijas, kiti tiesiog grasina Seimo nariams. 19-a parlamentarų kreipėsi į Generalinę Prokuratūrą, kad ši pradėtų tirti nerimą keliančią situaciją. Mat vaiko teisių reformos rengėjai parlamentarei Dovilei Šakalienei plūsta žinutės, kuriose lietuviai grasina su ja susidoroti.

„Jei mano vaikui kadanors kas nors nutiks, dar tavo idiotizmo, tu mirsi, pažadu skausmingai ir bjauriai“ arba „būsite prakeikta iki kol paliksit šį pasaulį“ – tokias žinutes gauna vadinamojo nemušimo įstatymo iniciatorė Seimo narė Dovilė Šakalienė. Vos tik Lietuvoje pradėjo aidėti vaikų atėmimo iš tėvų istorijos, parlamentarės asmeninį telefoną ir paštą užsitvindė grasinimai bei keiksmai.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dovilė Šakalienė sualukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą

„Prasidėjo didžiulė lavina nepykantos ir kurstymo, pavyzdžiui, mane nužudyti, prakeikimai, linkėjimai man numirti susirgti ir taip toliau, eina iš atskirų žmonių", – sako parlamentarė Dovilė Šakalienė. 

D. Šakalienė tiki, kad žinutes jai siunčiantys žmonės buvo sukurstyti. Mat į ją esą nusitaikė įtartini naujienų portalai.

REKLAMA

„Valstybės saugumo departamento yra jau neigiamai įvertintas toks portalas ldiena.lt arba portalas minfo.lt ir juose yra platinama informacija, kuri akivaizdžiai melaginga ir sąmoningai šmeižianti. <…> Tarkime, kuriami gana profesionaliai fotomontažai, plakatai, kuriuose mano veidas priklijuojamas, pavyzdžiui, prie nacistinės uniformos, dedamos antraštės, neva aš tai grobiu vaikus iš darželių", – kalbėjo D. Šakalienė. 

D. Šakalienės teiginiai ne iš piršto laužti, minėtuose portaluose parlamentarės nuotraukų netrūksta. Iliustracijos kalba pačios už save – D. Šakalienė čia yra pagrindinis taikinys. Tiesa, Seimo nariai nutarė su tokia situacija nesitaikstyti – 19 parlamentarų kreipėsi į generalinį prokurorą dėl grasinimų D. Šakalienei.

„Buvo paskleista informacija, kuri turi grasinamąjį pobūdį ir netgi kurstomąjį pobūdį, kurstant susidoroti, todėl buvo kreiptasi", – kalbėjo parlamentaras Julius Sabatauskas. 

Anot J. Sabatausko, D. Šakalienė yra viena vaiko teisų reformos nepriėmė, teisės aktą tuo metu palaikė visas Seimas. Tačiau šis argumentas žmonių nuomonės nekeičia. Lietuvoje ir toliau vyksta akcijos nukreiptos prieš vaikų atiminėjimą. Pavyzdžiui, šiandien Lietuvos miestų aikštėse rinkosi gyventojai, kurie į orą leido raudonus balionus. Vilniuje tokių protestuotojų susirinko kelios dešimtys.

Psichologai aiškina, kad žmones protestuoti ir grasinti skatina baimė. Esą žmonės jaučiasi nesaugiai, jiems nepatinka, kad jų vaikus gali atimti valstybė dėl to esą ir protestuojama, ir grasinama Seimo nariams.

REKLAMA

„Ta kombinacija nesaugumo vidinio, grėsmė atsiranda. Šeima tai šventovė, o dabar čia gali atimti mano vaiką. Suprantama, kad žmogui nesaugu, grėsmė ji užjudina ypač jautresnės psichikos žmones, jie tikėtina į nevisai geras kryptis nueina", – sako psichologas Marius Daugelavičius. 

Teisininkai abejoja, ar generalinės prokuratūros tyrimas dėl grasinimų bus vaisingas. Esą tokios bylos dažniausiai būna nutraukiamos.

 

Vasilis
2018-11-14 19:38:52
Sakaliene tai apgins seimas ir prokuratura, o kas apgins beginklius vaikus?
Atsakyti
(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dovilė Šakalienė sualukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Inga 2019-01-10 15:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko ant Sakalienes visi važiuoja visi???kuo ji kalta    ATSAKYTI
Anonimas 2018-11-16 14:22:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dieve, dieve jau kas darosi Lietuvoje, vos įsijungus Facebook ar kitus tinklapius. Baisus dalykai iš tu atėmė vaikus iš kitu ruošiasi atimti. Žmones kur mes nusiritome ? Kaip prie ruso laiku būdavo, užmiršo visi? Nei vienas vaikas nenumirė, gyveno taip kaip galėjo ir užaugo normalus žmones. O dabar ? Neturiu net žodžiu ką pasakyti. Man pačiam 18 metu ir neplanuoju šeimos Lietuvoje nes kas vyksta, su tokiais ale “įstatymais” yra baisu.    ATSAKYTI
Evelina 2018-11-15 23:02:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sunaikint ja ir jos komanda,nes dar jie ne tiek pridarys seimos.Istremt juos i Kamciatka.   ATSAKYTI
Tiesa 2018-11-15 21:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žiaurus dabar laikai, niekada nebuvo gerai musu šalelyje, valdininkai tik sugeba iš bejegio žmogelio viska atimti, visada taip buvo, kad suotus, alkana neužjaučia, lazda turi du galus, nekask kitam duobes, o pats ikrisi... Kai lazda tvos, net galo nebus matyti... Galetu musu šalis buti tvarkinga, taikinga, susivienitu visi, butu draugiški, o nežmeištu viens ant kito.. Truksta žodžiu, nusigyvenome visai, nemilime vienas kita, o jaučiame, pavyda,neapikanta, kad tik jam blogiau, o ne geriau, visai musu šalele išprotejo...    ATSAKYTI
Monika 2018-11-15 18:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ponia Šakaliene užsiiminėjate vaikų žudimu organų prekybom ir bandot auką primest na žinot kiekvienas tėvelis eitų už savo šeimos narius ir jei patys tėveliai nekovos su jumis vieningai tai ir nieko nebus iš vis kas tokias kaip jūs dar poste seime laiko už tokias šlilštynes senai be posto turėtumėt būt ir uždaryta bet ne kokia neteisybė paprastas eilinis žmogus taip padarytu senai jau nuteistas būtų su jumųs nieko tik nelieka o visiems tėvams vieningai kovot prieš šakalienės reformas   ATSAKYTI
Kamilė 2018-11-15 18:19:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai nenormali, matyt vaikystėje pačia sumušė kaip reikalas kad čia tokius įstatymus daro . Gadina kiekvieno atimto vaiko gyvenima. Bent kartais pagalvoja kad ne tik tėvam bet ir vaikam daužo širdis? Kaip tiems vaikams jaustis? Jis iškart tampa sutraumuotu nuo pat vaikystės. Atiminėkit vaikus iš girtuokliu kurie jais nesirūpina ir muša bet muša ta prasme kaip jau lieka melynės ir randai. O ne kad perbraukia per rankytę nestipriai ar užrekia.Proto turėkit, kas iš ju išaugs? Viskas priklauso nuo to kaip tas vaikas auklėjimas tevu nuo pat mažu dienu. Jei jam viskas leidžiama ir tėvai neturi teisės išauklėt savo vaiko tai kuo tas vaikas paskui tampa? Pradideda nuo rukymo, mokyklos nelankymo, alkoholio vartojimo , namu negrįžimo, nes tevai neturi teises nieko jiems pasakyt bet kai policija pagauna naktį nepilnametį ar rukanti kažkodėl kviečiasi būtent tėvus ir rašo velniu tevams o ne vaikams , o baigiasi tuo kad vaikai užauga nusikaltėliais. Ypač žiauriausias tu vaiku gyvenimas kurie užauga be tėvu, ne visi, bet dauguma iš ju tampa nusikaltėliai nes jie niekada negavo tevu meilės ir tevu auklėjimo. Kuo mažiau dabar galima priliest ar kažka pasakyt vaikui tuo blogesnis jis ir išaugs. Kai senais laikais vaikus mušdavo ir su diržu ir pnš. Jie dabar išauge geri piliečiai ir kažko pasiekia. Ne taip kaip dabar vaikai auklėja tėvus. Dar neseniai mačiau straipsni kaip nepilnametė padurė savo motina. Tai čia normalu? Ir apskritai dabar vaikai be griežto auklėjimo nieko gyvenime nepasiekia, ne visi aišku būna tokiu kurie patys kažko siekia, bet čia jau retas toks vaikas kaip jam viskas galima. Kuo toliau tuo pasaulis mažiau turės geru piliečiu, o su tokiais įstatymais jis išvis nusiris. Kalbu apie dauguma įstatymu kurie dabar įsigalioja, nes jie tik dar labiau blogina situacija, galėtu sugrižt seni laikai su senais įstatymais.:) matai valdžia atsirado, nors dauguma paprastu piliečiu yra žymiai protingesni už juos . Baisu darosi koks pasaulis tampa, ir jis jau visiškai nenatūralus:))))   ATSAKYTI
Kamilė 2018-11-15 18:28:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Išviso čia tokia ir valdžia, atejo į seima ir vaidina čia kažka, pasigydo tegu nes jau nežino kas darosi. Mieliau į seima leisčiau paprasta pilietį kuris turi širdį, ir proto. Nei kažkokius degradus kurie tik vaidina su savo valdžia neturi nei proto normaliems įstatymams išleist nei sažinės:)))) bet visada gyvenimas atlygina už viska tik dvigubai ir žymiai skaudžiau.    ATSAKYTI
Grigorij 2018-11-15 20:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kamilė,
"Atiminėkit vaikus iš girtuokliu kurie jais nesirūpina ir muša bet muša ta prasme kaip jau lieka melynės ir randai. O ne kad perbraukia per rankytę nestipriai ar užrekia.Proto turėkit, kas iš ju išaugs?" - AUKSO ZODZIAI!!! Isvis, labai Jums pritariu. Todel dalinai pacituosiu savo ankstesni komentara kitam straipsniui i ta tema.

Andriau, idijote, tu nesupranti, kad su "vaiku teisemis" LR valdziai visiskai pavaziavo stogas? Ziurek: dabar mokykloje isvis neaukleja, tik zinias suteikia. Kad, gink Dieve, kaip LTSR laikais, neskiepyti visuomeniskumo (socialumo), kolektyvizmo, Morales aplamai, nekalbant apie Internacionalizma. Vaikams leidziama ziauriai susimusti, pasitycioti is draugu, tyciotis, susidoroti su mokytojais. O jei dar tevai turtingi ir itakingi? Dabar ir seimoj aukleti vaiku nebeleidziama. O dabar, kai tevai kur kas daugiau vergauja darbuose, palyginus su LTSR laikais, o gal isvis kas nors vienas uzdarbiauja uzsienyje, kai visas vaiku auklejimas atitenka tevams, tai jiems itin sunku! O auklejimas - tai, neisvengiamai, ir jegos panaudojimas. Na, prilyginti auklejima smurtui - visiskas idijotizmas! Pagrindinis "vaiku teises gyneju" tikslas - sugriauti visuomene, kad vaikai visiskai ignoruotu visuomene ir Morale, uztai jaustusi "laisvais", "neuzkompeksuotais", nebaudziamais. Tuomet isigalioja "Dziungliu istatymas": kas stipresnisnis - tas ir teisus. Tuomet pagrindine zmoniu motyvacija tampa tokia: griebk is Gyvenimo viska bet kokia kaina! Tai - visuomenes ir valstybes griovimas!

   ATSAKYTI
Aurelijus 2018-11-15 16:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerai daro as irgi kovosiu uz savo vaikus ir joks daunas neatims is manes jei atims ir sugalvos priezasti kad isisuktu pats surasiu ir manau geruoju nesibaigs tikrai.    ATSAKYTI
Super 2018-11-15 16:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Srutos jau teka bobikei į triusikus   ATSAKYTI
Niuklys 2018-11-15 14:05:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pederastų iškruša o ne Šakalienė   ATSAKYTI
Bibisi 2018-11-15 13:43:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Issigando vargsele.Ir is veidelio dingo arogancija.Lazda turi du galus   ATSAKYTI
zorro 2018-11-15 11:10:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
eik kit jus N ir X su savo tom reklamom tik lietuviai gali del 10s video priversti ziureti 25s reklamos. ko cia skaityt jei tik negatyvas ir reklama   ATSAKYTI
Klaipėda 2018-11-15 10:54:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Išgama   ATSAKYTI
arcis 2018-11-15 09:57:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o siuo tinklalapiu kazi galima pasitiket? kuom jis skiriasi?    ATSAKYTI
Nu jo 2018-11-15 09:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokie grasinimai? Kiek skaičiau josios paskelbtų žinučių, tai visi įspėja pas juos geriau neiti, nes tuomet jai blogai baigsis, o prakeiksmas - viduramžių atgyvena... Bet jei ji tai laiko grasinimais, tai geriau pasidomėtų, ką šis žodis reiškia.... Apgailėtina... Ir dar 19 nevispročių rado....   ATSAKYTI
Rimas 2018-11-15 08:53:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Moteris .be sazines.dar per televizija
Bando aiskintis.kad ji nukentejusi.sazines nerastu.   ATSAKYTI
Petras 2018-11-15 08:19:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokie grasinimai be priežasties nekyla,nes vaikų atėmimo tvarka Lietuvoj skausminga ,brutuali ,nepalaikoma Lietuvos gyventojų daugumos. Ar tuo klausimu seimo narai atsiklausė savo rinkėjų ir vykdė daugumos valią? Priežastis turi aiškintis ne tik teisėsaugininkai ,bet ir šeimos politikai.   ATSAKYTI
Nu ir 2018-11-15 08:13:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.....tai ir turėjo būti, natūrali reakcija į tokius dalykus....čia gali ir maidanu pakvipti, jei ir toliau tęsis tokie fintai....   ATSAKYTI
Joooo 2018-11-15 04:27:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Į kelnes pridėjo pagalienė.   ATSAKYTI
Kkshshsh 2018-11-15 03:28:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Kokie jus zmones nenormalus Lietuvoj net geda ziuret.. Gryzti y lietuva nepatenkinti viskuo snukiai perkreipti pasigydikit..    ATSAKYTI
Jooo 2018-11-15 04:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jo čia gryšti idiote.   ATSAKYTI
zemaite 2018-11-15 09:35:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai ko grizti i Lietuva tupek ten uzsieni ir ziurek i babaju rylas   ATSAKYTI
cha 2018-11-15 16:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Cha, cha, cha tai jeigu LT taip puikiai gyventi, tai ko gi pabegot , kaip ziurke, is laivo:))))Reikejo mums visiems parodyti savo patenkinta snuki:)   ATSAKYTI
2018-11-15 01:07:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šita moraline issigimele, tautos teiseta pykti ir pasipiktinima, vadina kurstymu!!! Va taip va , politinė terminologija...   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Šviesoforas (nuotr. 123rf.com)
Po koronaviruso krizės Lietuvos ekonomika atsigauna, tačiau kas šalies gyventojų laukia rudenį? Tikėtina, kad tikrieji koronaviruso pandemijos padariniai šalies ekonomikai ...
TV3 Žinios. Artimieji pasipiktinę: Vilniaus kapinėse žolės niekas nepjauna, nes niekas neprivalo (nuotr. stop kadras)
Didžiausiose Vilniaus Rokantiškių ir Karveliškių kapinėse artimųjų kapus lankantys žmonės širsta, nes kelią iki artimųjų kapų tenka skintis per nešienautą aukštą žolę, kurioje ...
Taršos mokestis sukėlė galvos skausmą: „Regitros“ atstovas pripažįsta, kad logikos – nėra (nuotr. stop kadras)
Nuo liepos registruojant automobilį tenka pakloti ir taršos mokestį. Žmonės skundžiasi, kad kai kurių automobilių „Regitros" duomenų bazėje nėra, o registruojant juos ...
Minint Žalgirio mūšio metines Galvės ežere koncertavo 100 muzikantų (nuotr. stop kadras)
Priešais Trakų pilį šiandien susirinkę tautiečiai galimai tapo Gineso rekordo liudininkais. Minint Žalgirio mūšio 610-ąsias metines Galvės ežere koncertavo 100 muzikantų. Ir ...
Karšto romano pabaiga – vyras panoro atgauti prarastus 12 tūkst. eurų
Meilės apakintas vyras dėl mylimosios paaukojo 12 tūkst. eurų. Petras neabejoja, kad naujoji draugė iš pat pradžių buvo sumaniusi planą, kaip ištraukti kuo daugiau pinigų iš jo ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų