Žuvusios manekenės draugė kelia versiją: narkotikus į Klaipėdos viešbutį tiekė Pinikas

 Tragiškai Klaipėdoje žuvusios jaunos manekenės Dovilės Didžiūnaitytės mirtis jau metai laiko skendi paslaptyje. Žuvusios manekenės draugė Gabrielė Matelytė laidai „Prieš srovę“ nutarė pirmą kartą viešai prieš televizijos kameras papasakoti, kokie yra tikrieji mados pasaulio užkulisiai. Modeliu taip pat dirbanti mergina atvira – sykį į jos kokteilį taip pat buvo įpilta narkotikų.

„Man irgi kažkada buvo įpilta narkotikį, aš išsiaiškinau, atkasiau su kambariokėm, kad tai buvo MDMA. Jis vadinamas prievartavimo narkotiku, kai norima apsvaiginti ir išprievartauti, apvogti ir dar pasikviesti draugą, kad smagiau būtų“, – atvirai prabilo G. Matelytė.

Jos teigimu, ji pati ilgą laiką ragino Dovilę išbandyti modelio profesiją, nes matė joje didžiulį potencialą. Visgi G. Matelytės teigimu, žuvusiai jos draugei visada svarbiau nei vakarėliai buvo patikimi darbdaviai, turintys gerą reputaciją.

„Jaučiu atsakomybę, kad aš apskritai jai siūliau bandyti. Sakiau, kad pakeliaus, bus smagu, juk šitoks gražus veidas buvo. Jai tikrai nebuvo įdomu tūsai, vakarėliai, turtingi vyrai ir materialūs dalykai. Ji buvo visiškai paprasta, rami gera mergaitė“, – vien gerais žodžiais Dovilę apibūdino jos draugė.

REKLAMA

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žuvusios manekenės draugė kelia versiją: narkotikus į Klaipėdos viešbutį tiekė R. Pinikas

Visgi šioje istorijoje G. Matelytei didžiausią įtarimą kelia tai, iš kur pinigų ir banko kortelės į Klaipėda neatsivežusi Dovilė čia galėjo nusipirkti narkotikų.

„Dovilė Klaipėdoje tikrai nebūtų „susišaudžiusi“ šitokio kiekio nakrotikų, mieste kuriame nieko nepažinojo. Galbūt jis (turima omenyje R. Piniką – red. pastaba) ir tiekė juos?“, – tokios versijos teigė neatmetanti G. Matelytė.

Apie tai, kad tame Klaipėdos viešbutyje nuolatos vykdavo orgijos, o kambarių sienos plyšdavo nuo triukšmo, yra skundęsis ne vienas jo lankytojas. Tuo tarpu viešumoje netrukus įsitvirtino R. Piniko versija, kad jokios prievartos, jokių išžaginimų ir slaptų Dovilės girdimų „oksiku“ nebuvo.

Įteigti tokią mintį visuomenei buvo pasirinktas vaizdo įrašas, kurio autorius teigė dar prieš tragediją nufilmavęs D. Didžiūnaitytę.

Režisierius teigė kūręs dokumentinį filmą apie narkotikus bei nuo jų priklausomus žmones, o viena iš jo herojų tapo būtent tragiškai žuvusi manekenė.

Absurdiškai skamba ir R. Piniko versija, kad daktaro pravardę turintį mediką Aivarą Miltenį jis į viešbutį pakvietė tam, kad šis padėtų išblaivyti merginą. Tačiau iš 14-ojo viešbučio aukšto iškritusios merginos kūne buvo rasta A. Miltenio DNR, rodantis, kad medikas ne padėti jai buvo atvykęs į viešbutį, o pats lytiškai santykiavo su R. Piniko į Klaipėda atsivešta mergina.

Ar gali būti, kad Dovilė Klaipėdoje dešimt dienų su R. Piniku buvo iš abipusės ir didelės meilės?

Visą reportažą žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
o
oksikas
2018-11-11 06:16:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
visu milijonu procentu pritariu merginai,kad tas urodas pinigas chemija stumde,visa Klaipeda apie tai sneka,viesa paslaptis...
Atsakyti
0

A
As
2018-11-10 18:27:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patinka po 4 reklamas pražiūri, kad galėtum reportažą pažiūrėti, absurdas
Atsakyti
-1

L
Lota
2018-11-11 10:00:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaidas tekste išsitaisykit, siaubas, kiek klaidų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų