Vilniuje – tikras „Černobylis“: vaizdas gatvėse gniaužia kvapą

Pastarosiomis dienomis dviejų Vilniaus mikrorajonų, Fabijoniškių ir Justiniškių gyventojai gyvena lyg filme. Ir iš tiesų, visai šalia jų, filmuojamas penkių dalių serialas „Černobylis“. Fabijoniškių seniūnija gegužės 10-17 virsta tikra kino aikštele.

22

Savaitei įprastą gyventojų rutiną ir eismą gerokai pakoregavo filmo kūrimo darbai. Sekmadienį filmavimo metu Fabijoniškėse buvo galima pamatyti 12 autobusų, kelis karinius sunkvežimius ir 1 karinį šarvuotį. Vietinių gyventojų buvo prašoma neišsigąsti, pamačius šį vaizdą gatvėje.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje filmuojamas filmas apie Černobylį

Už žmonių kantrybę – dovanos

Filmo „Černobylis“ kūrėjai dėkoja bendruomenės ir viso miesto gyventojams už kantrybę. Labiausiai dėkoja kūrėjai Fabijoniškių gyventojams, kuriems atsidėkojant, bus sutvarkytos rajono viešosios erdvės bei paremtos veiklios vietos bendruomenės.

Fabijoniškių alėjoje jau dabar sodinamos rožės, tvarkoma teritorija, valomi grafičiai, netrukus teritorijoje bus surinktos ir išvežtos senos šakos, nupjauta žolė. Taip pat, filmo kūrėjai pasirūpins, kad po filmavimų bendruomenėje atsirastų nauja vaikų žaidimų aikštelė, o senoji būtų perdažyta. Bendra šios padėkos vertė – beveik 18 tūkst. eurų.

Eismo ribojimai ir pokyčiai

Apie eismo ribojimus ir laikinai įrengtas automobilių stovėjimo aikšteles daugiau informacijos galima rasti Vilniaus savivaldybės tinklalapyje.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje pradedamas filmuoti „Černobylis“ – bus laikinų eismo pakeitimų

Darbo vietos vilniečiams

Pasitelkę Lietuvos kino gamybos kompaniją UAB „Invicta Media“, Lietuvoje serialo kūrėjai jau įdarbino per 300 kino gamybos specialistų. Filmavimo aikštelėje kasdieną dirba daugiau kaip 200 lietuvių ir 70 kino kūrėjų iš įvairių pasaulio šalių, JAV, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Prancūzijos, Vokietijos bei Ukrainos. Kino projekto įgyvendinimui pasamdyta 550 lietuviškų įmonių bei tiekėjų.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fabijoniškėse prasideda „Černobylio“ filmavimas

„Černobylio“ istoriją prodiusuoja du aukščiausio lygio transliuotojai: pasaulyje puikiai žinoma televizija HBO ir pasaulinės klasės transliuotojas „Sky Atlantic“. Tikrais įvykiais paremta drama „Černobylis“ ne tik atgaivins jau pamirštus faktus, bet ir papasakos sukrečiančias paprastų, šios tragedijos tiesiogiai paliestų žmonių istorijas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų