Paviešinta, dėl ko kilo vaikų gyvybes nusinešęs gaisras

Dviejų vaikų gyvybes Kaune pirmadienį nusinešęs gaisras kilo nuo netvarkingo dūmtraukio, pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

Tragedija Kaune. Iš degančio namo išnešti du leisgyviai mažamečiai
18

Pasak ugniagesių, mediniame iš dalies aptinkuotame name nuo netvarkingo dūmtraukio išdegė kambarys ir prieškambaris, jame buvę namų apyvokos daiktai.

Ugniagesiai uždūmintame kambaryje lovose aptiko du vaikus. Po pusvalandį trukusio gaivinimo konstatuota dvejų metų mergaitės ir penkerių berniuko mirtys.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neatsargaus gyvybės atėmimo ir sulaikė 1981 metais gimusią žuvusių vaikų motiną.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija Kaune. Iš degančio namo išnešti du leisgyviai mažamečiai

Namo, kur kilo gaisras, langai buvo su grotomis, durys užrakintos, todėl vaikai neturėjo realios galimybės pasišalinti iš degančio namo.

Vaikų motinai nustatytas 0,09 promilės girtumas.

Šiuo metu nedirbanti moteris, 2016 metais administracine tvarka bausta už tėvų valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune per gaisrą name žuvo du mažamečiai

Naujienų portalo lrytas.lt duomenimis, kilus gaisrui vaikai namie buvo vieni, motina grįžo, kai jau buvo atvykę medikai ir ugniagesiai.

Anot portalo, moteris viena augino du jaunesnius vaikus. Trečiasis jos vaikas, jau paauglys, auga globos įstaigoje. Šeimą socialiniai darbuotojai lankė kas savaitę.

Šiais metais tai pirmosios vaikų aukos gaisre. Pernai per gaisrus žuvo trys vaikai, užpernai ugnis nusinešė penkių vaikų gyvybes.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-03-27 10:55:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau lietuvoe visai stogai pavaziavo, turi zinoti kada kils pas tave gaisras, kodel ponu niekas nesodina , jie irgi neapdrausti nuo tokiu nelaimiu, bet ju niekas nesodintu
Atsakyti
0

V
Valerijonas V
2018-03-27 11:10:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur Šakalienės efektas gelbėjant vaikus?
Atsakyti
0

g
gaila
2018-03-27 11:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu, kad mamos jau daugiau nenubausite, ji jau prarado viska brangiausia, bet kas palieka tokius mazamecius vaikus vienus?! Ziauriai gaila, sirdis plysta, o galejo viskas buti kitaip, jei mama butu buvusi namuose...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų