Lyg iššluota: pamatykite, kaip atrodo ištuštėjusi Mindaugo „Maxima“

Viena populiariausių „Maxima“ parduotuvių Lietuvoje, veikusi visą parą sostinėje Mindaugo gatvėje, uždaroma atnaujinimui.

Ištuštėjusi Mindaugo „Maxima“ (nuotr. bendrovės)
29

Naujienų portalą pasiekė nuotraukos, kuriose užfiksuota, kaip atrodo ši parduotuvė visai ištuštėjusi.

Balandžio 23 d. buvo paskutinė diena, kuomet šioje parduotuvėje buvo galima apsilankyti ir įsigyti išparduodamo asortimento prekių. Tą pačią dieną darbo visą parą estafetę perima kita sostinės „Maximos“ parduotuvė, įsikūrusi Naugarduko g. 84.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kaip atrodo ištuštėjusi Mindaugo „Maxima“

„Mindaugo g. „Maxima“ yra vienintelė Lietuvoje visą parą dirbanti parduotuvė, tačiau ji išskirtinė ne tik tuo.

Pasak jos, prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ į parduotuvės atnaujinimą investuoja rekordinę sumą – iš viso apie 6,7 mln. eurų. 5 milijonai eurų bus skirti pastato remontui, dar daugiau nei 1,7 mln. eurų – naujai parduotuvės prekybinei įrangai ir jos įdiegimui.

Parduotuvę ketinama atidaryti vasaros pabaigoje. Po remonto Mindaugo gatvės „Maxima“ ir toliau dirbs visą parą. Parduotuvės prekybos plotas nesikeis.

Siekiant išparduoti Mindaugo gatvėje esančios „Maximos“ prekes, daugumai prekių buvo taikoma 40 procentų nuolaida, o paskutinę parduotuvės darbo dieną, balandžio 23 d., didžioji dalis prekių buvo parduodamos už pusę kainos.    


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų