Vilis Normanas (nuotr. Balsas.lt)

Vilis Normanas (nuotr. Balsas.lt)

Šie prezidento rinkimai tikrai ypatingi – iš pradžių atrodė, kad nebus iš ko rinktis, o dabar atrodo, kad atsirado lygiavertis priešininkas reitingų karalienei, dabartinei šalies vadovei, D. Grybauskaitei.

Tiesa, sakyti, kad Z. Balčytis lygiavertis kandidatas, galime tik turėdami omeny, kiek daug purvo pilama ant dabartinės prezidentės ir kaip baisiai žmonės nusivylę gyvenimu Lietuvoje. Visa provincija balsuos už Z. Balčytį. O tai – labai daug. Bet ne tiek, kad užtektų įveikti D. Grybauskaitę. Socialdemokratų ir darbiečių/tvarkiečių elektoratas – vienodas. Tai – atsilikę, neturtingi, nelaimingi žmonės. Niekaip negalintys pamiršti Sąjungos, kurioje nereikėjo dirbti ir stengtis. Kur viskas buvo dalijama nemokamai. Nemokšos neišmoks užsidirbti. Visi nevykėliai balsuos už Z. Balčytį. Ir tik labai mažas procentas patenkintų Lietuvos padėtimi, atiduos balsą už pilką, nematomą, bebalsį kandidatą. Nes žmonės racionalūs: išrinktus prezidentu tokį nykų, kaip cepelinas pilną ekskomunistą, mes visi gyvensime blogiau. O tai gerai tik pavyduoliams, nevykėliams ir kvailiams, kitaip sakant, homo sovieticus.

REKLAMA

D. Grybauskaitė, nors ir sakė, kad a.a. A. Brazauskas buvo jos mokytojas (geriau būtų nesakiusi), neišmoko vienos jo pamokos: nesipykti su žiniasklaida. Visada santūrus ir bandantis pasirodyti „geras“, ponas A. Brazauskas visomis išgalėmis stengėsi būti draugiškas žiniasklaidai. Tuo tarpu tiek buvusi Vyriausybė, tiek D. Grybauskaitė – iš paskutiniųjų bando sunaikinti laisvą žodį. Ir čia ne metafora: suskaičiuokite, kiek per naktinių mokesčių reformas ir, nesikeikiant, prezidentės – nežinia, specialiai užsiundytas, ar nekontroliuojamas, - tarnybas nukentėjo žiniasklaida, kiek leidinių dingo, sumažino apsukas ir kiek – bankrutavo. Tie žmonės, kurie apkrovė žiniasklaidą nepakeliama našta – daug didesni demokratijos griovėjai už tuos, kurie daužė Seimo langus. Įdomu, kodėl jie neteisiami?

Komentatoriai loja, kad taip ir reikia. Matai, žurnaliūgos tik to ir verti. Dalis komentatorių, žinoma, tam tikrų „kitų“ valstybių darbuotojai, kuriems sunaikinti kertinį demokratijos ramstį – esminis uždavinys, bet yra ir daug vietinių debilų, kurie nesupranta, kad žiniasklaidos grupės ir leidiniai turi palaikyti skirtingas puses, turi varžytis, konkuruoti, ir kad tik taip bus išsaugota demokratija. Jie net nesupranta, kad „konkurencija“ tarp skirtingų pusių yra demokratijos esmė. Tiek žiniasklaidoje, tiek politikoje, tiek ekonomikoje. Konkurencija ir demokratija – neatsiejama.

Šitie runkeliai ilgisi vienos tautos, vienos tiesos, vienos rasės. Keista, kad žiniasklaidai pakantumo nerodanti valdžia, kalbu apie visas tris aukščiausias „instancijas“, lyg niekur nieko palaiko nacistinį šūkį: „Lietuva – lietuviams!”. Ir dar pridėjo „saugiklių“ žemės pardavimui. Kad vietiniai oligarchai dar labiau turtėtų. Per tuos absoliučiai kvailus, neracionalius, praktiškai silpnaprotiškus žemės pardavimus iš Lietuvos iškeliaus tiek jaunų žmonių, kad po penkerių ar dešimt metų nebus iš ko mokėti pensijų. Ką pasėjote, runkeliai, tą ir pjausit. Lietuvoje neliks ne tik jaunų žmonių, bet ir tokių, kurie norėtų dirbti dėl šios šalies. Vos tik ES užsuks plačius pinigų srautus – ši šalis taps oligarchų ir jų išnaudojamų vergų valstybe. Kartais tikrai norėtųsi, kad taip ir būtų – kad tinginiai nė cento negautų iš valstybės. Kad dar labiau degraduotų ir gyventų dar didesniame skurde. Nes jie to verti. Nenorite konkurencijos? Tai skurskite apsikabinę savo dirvonuojančią žemelę.

REKLAMA

Kodėl apie tai kalbu? Todėl, kad tai šių prezidento rinkimų esmė: kaip nugręžti Lietuvą ir niekada į ją neatsigręžti. Liko nedaug laiko iki visiško Lietuvos žlugimo. Kai skolos pasmaugs. Kai pensijų nebus. Kai žmonės lauks „išganytojo“ su hitleriška retorika, išvaizda ir gestais. Aišku, toks atsiras – gal Puteikis ūsiukus užsiaugins, o gal Gražulis pagaliau baigs universitetą ir štai – turėsim tikrą pragarą. Su „teisingomis“ vertybėmis. Viskas bus kaip Rusijoje ar Baltarusijoje: jokio laisvo žodžio, tik nomenklatūra turtinga ir kaip SSRS – suvaidinta paviršinė gerovė. Visi protingi žmonės išsilakstys, kaip dabar jie bėga iš Rusijos. Liks tik visiškas šlamštas. O visokie hitleriukai aiškins apie neegzistuojančias problemas: homoseksualų invaziją ir skleidžiamą propagandą, kuri priverčia žmones keisti orientaciją; skandinavų grobiamus vaikus (čia Radžvilas taps Lietuvos orakulu), toliau Tomaševskis paaiškins, kaip dirbti žemę, kad neliktų dirvonuojančių laukų, jis rodys Baltarusijos pavyzdį, tik pamirš paminėti MMA, vidutinį darbo užmokestį ir pensijų dydį. Trumpai tariant, kai valdžioje bus ligoniai, Lietuva virs ligonine.

Dabartinė kova be taisyklių, kai net pilkas peliukas, Z. Balčytis, šakojasi prieš D. Grybauskaitę, žymi tam tikrą Lietuvos pereinamąjį laikotarpį, kai rungiasi senoji ir naujoji Lietuva. Senoji – tai ekskomunistai, ir tie, kam Dievas pagailėjo proto, nors jie dar jauni, net nematę to dvokiančio SSRS pragaro. Visi šitie žmogėnai palaiko „teisingą“ Putino politiką. Palaiko smurtą, žmogžudystes, skurdą, badą ir t.t. Jie nenori stengtis, užsidirbti, gerai gyventi. Kodėl? Nes jie beviltiški. Net neturintys iliuzijų, jog kada nors pakils iš savo apgailėtinos buities.

REKLAMA

Tuo tarpu naujoji Lietuva trokšta kilti. Trokšta pamiršti nedėkingą praeitį, gyventi atviroje visuomenėje, liberaliai žvelgti į ekonomiką, modernizuoti Lietuvą. Išvaikyti visas davatkas. Tai – pragmatiški, utilitarizmo ir personalizmo dvasia alsuojantys žmonės, pasaulio piliečiai. Laimingi ir pasiturinčiai gyvenantys piliečiai, norintys gyventi „kaip Vakaruose“, o ne skursti ir smirsti, „kaip Rytuose“.

Kova tikrai svarbi, nes Seimo rinkimuose triumfavo senoji Lietuva ir visiems naujosios Lietuvos piliečiams buvo gėda. Visi jie klausė: kas balsavo už tą prorusišką šlamštą? Niekas atsakymo nerado – šių stovyklų atstovai tarpusavyje nebendrauja.

D. Grybauskaitė, nepaisant itin nedėkingos praeities SSRS, vis tik atspindi naująją Lietuvą. Ji mokėsi JAV, dirbo ES komisare. Ji tvirta ir žinanti, kaip pasiekti tai, ko nori. Be to, ją palaiko liberalai ir konservatoriai, kurie taip pat yra naujosios Lietuvos atstovai. Jos ryžtingumas, dažnai vos nepereinantis į autoritarizmą, yra pats tikriausias vakarietiško egoizmo požymis. Ir tai yra puiku. Kai sakė vienas klasikas: „nėra egoistiška daryti tai, ką nori, egoistiška versti kitus daryti taip, kaip nori tu“.

Z. Balčytis – nomenklatūrinis sovietinio pilkumo simbolis. Net negalima apie jį pasakyti kažko daugiau, nes jo kalbos – tuščios, jo asmenybė – kiaurai persišviečianti, nes irgi tuščia. Jis tik pakluso partijai. Būdamas EP jis buvo nematomas, kaip Plutonas, nepastebimas, kaip sveikas protas Lietuvos politikoje. Jo, kaip individualaus individo, net nėra. Tai partinis „aparačikas“. Visos komunistinės sovietų imperijos pažiba XXI amžiuje. Tikra istorijos ir gamtos klaida.

REKLAMA

Latviai baudžia už SSRS garbinimą, nu o Lietuvoje – net į prezidentus antrame ture kandidatuoja SSRS nomenklatūros avataras. Baisu. Bjauru. Siaubinga. Ne duok, Dieve.

Jei D. Grybauskaitė neturėtų šiokių tokių sąsajų su SSRS (kas privers nemažą dalį rinkėjų už ją balsuoti) ir „geležinės ledi“ įvaizdžio (kuris runkeliams susisieja su Batka) – ji pralaimėtų pilkam ekskomunistų peliukui. Pažiūrėkite, kiek klaidų regima dabartinės prezidentės politikoje ir kaip niekas nedrįsta pasakyti, kad jos konkurentas toks prastas, jog praktiškai nėra dėl ko jį kritikuoti. Kaip rasti dėl ko kritikuoti tuščią vietą?

D. Grybauskaitė laimės. Šviesa ir tiesa mus telydi. Bet nepamirškime dėl ko laimės Jos Ekscelencija – dėl savo sovietiškumo, o ne dėl to, ką įgijo po to. Tai yra didžiausia Lietuvos tragedija. Jei per kitus prezidento rinkimus norės laimėti naujosios Lietuvos kandidatas, jis pralaimės, neturėdamas sovietinių atributų. Nebent? Nebent homo sovieticus greitai stips, ir augs neemigruojanti naujosios, šviesios Lietuvos karta. Kuri visus prorusiškus politikus siųs ten, kur jiems ir vietą. Į Rusiją.

Dabar Rusijos ambasada, tvarkiečiai, socdemai, darbiečiai, tomaševskininkai neriasi iš kailio, kaip sumenkinti D. Grybauskaitę. O naujoji Lietuva tarsi be intrigos žiūri į šią kovą be taisyklių. Tai blogai. Abejingumas yra kvailumo sinonimas. Reikia palaikyti ne konkretų žmonų, jei konkretus žmogus nepatinka, bet palaikyti konsensusą. Tarp sovietinės nomenklatūros ir laisvės. Kitaip čia greitai bus tas pats, kas dabar vyksta Ukrainoje. Manote, žmonės draskosi šiaip sau? Ne. Labai dideli pinigai yra pilami „ant“ D. Grybauskaitės. Iš visiškai akivaizdu iš kieno pusės – iš tų, kurie nenori konkurencijos, kurie bėga nuo Lietuvos teismų, kurie tarnauja Kremliui arba visai Rusijai.

atsargiai pajacas puola
2014-05-19 13:36:27
Na ką gi, Bormanai, jeigu būtų galima komentuoti garsais tai nušvilpčiau ir, manau, tą patį padarytų ir visi kiti skaitytojai...žemiau kristi nėra kur.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
JANEP 2014-05-26 09:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ponas autoriau,tamstos akiplesiskumas zeminant tautiecius baisiau nei baisus,aciudie,kad tamsta nesate politikoje.aciudie   ATSAKYTI
balsuosiu 2014-05-25 09:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu siekiant sumenkinti Balčytį pilama tiek pamazgų, reiškia jis tikrai rimtas konkurentas.   ATSAKYTI
Agentas 2014-05-22 22:51:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
DĖMESIO. Rusijos imperijos agentai siautėja internete, provokuoja, dezinformuoja. Atkreipkit dėmesį į keiksmažodžius, neapykantą prezidentės atžvilgiu. Neapykanta yra rusų spec. agentų taktikos bruožas. Nepasiduokit putino agentų provokacijoms. Ukrainos okupacijos fone zombių rusų agentai niekina ir Lietuvos Prezidentę. (pvz.Slapyvardis "Kestas" yra agentas P.Sidorovas)   ATSAKYTI
arvydas damijonaitis 2014-05-22 22:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paleckių, požėlų, stribų, kitų žinomų kolaborantų giminaičių per LSDP valdoma demoralizuota Lietuva iki šiol nesugeba teismo keliu įvardinti okupacijos meto Lietuvos gyventojų masinių žudymų, genocido faktus, nes nėra politinės valios. „Tautų tėvas“ J.Stalinas M.Suslovo paklausė, ar nereikėtų lietuviškas pavardes keisti į rusiškas? M.Suslovas atsakė, kad nebūtina, nes lietuviai taps sovietžmogiais su uspaskichais, požėlomis, paleckiais, brazais, LSDP mafiozi kandidatais į prezidentus.
P.S. Generalinė prokuratūra perdavė teismui vadinamosios Šilų paukštyno bylos dėl ES lėšų iššvaistymo epizodą, kuriame yra ir finansų ministro Zigmanto Balčyčio sūnus Donatas.
   ATSAKYTI
Kęstas 2014-05-22 21:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Grybauskaitė prieš tautos valią remia atominę energetiką. Fukušimoje išsiveržus radioaktyvumui, darbuotojai išsilakstė stichiškai, kaip tarakonai.
O Japonijos valdžia melavo, kad atsitraukimas buvo organizuotas [1].

Jūs galvojate, kad Lietuvos valdžia tokioje nelaimėje nemeluotų? Jūs galvojate, kad japonai ir lietuviai mūsų gimtinėje negelbėtų savo kailį pirmiausia?   ATSAKYTI
konservas 2014-05-22 16:13:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pamatai sita,"autoriu" toliau gali neskaityti...kaip ir kitu debyliniu is dedules saikos, nesveiki zmones!   ATSAKYTI
SNORAS 2014-05-21 19:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
DĖL SNORO SUŽLUGDYMO GRYBAUSKAITĘ - LANDSBERGIO MARIONĖTĘ Į KALĖJIMĄ!   ATSAKYTI
jklmn 2014-05-22 20:51:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Klausyk, tai tu kada nors pasodink ją į kalėjimą - mirtinai įkyrėjo tie tavo absoliučiai neveiksmingi šūkiai. Prašom, jei turi argumentų, sodink ją įš kalėjimą, aš mielai pritarsiu.  
65377091 2014-05-21 15:37:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
normanas-masturbacijos auka.   ATSAKYTI
65377091 2014-05-21 15:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai normanai,atsilikę ir neprotaujantys žmonės,ir pilantys purvą ant tautos...   ATSAKYTI
Stasys 2014-05-21 10:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Liokajaus sergančio silpnaprotyste kliedesiai   ATSAKYTI
Šnipai 2014-05-20 18:54:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
DĖMESIO. Rusijos imperijos agentai siautėja internete, provokuoja, dezinformuoja. Atkreipkit dėmesį į keiksmažodžius, neapykantą prezidentės atžvilgiu. Neapykanta yra rusų spec. agentų taktikos bruožas. Nepasiduokit putino agentų provokacijoms. Ukrainos okupacijos fone zombių rusų agentai niekina ir Lietuvos Prezidentę.   ATSAKYTI
Ipsilon 2014-05-20 17:13:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Taikusis katinas Leopoldas (taip Balčytį pavadino Jakilaitis), bendrapartiečių ir įvaizdžio formuotojų paakintas, bando riaumoti tigro balsu, bet gaunasi tik apgailėtinas urzgimas. O pasakymą, kad jo nuomonė visada nesutampa su Prezidentės, laikyčiau kalbos liapsusu.Kai debatų metu dažnai girdime Balčytį sakant, kad sutinka su D.G. nuomone ar pritaria jai, kalbėti apie visišką nuomonių nesutapimą juokinga. Gal norėjo pasakyti, kad nuomonės ne visada sutampa ? Nesistebiu, komunistams kalba dažnai nesiriša. To akivaizdus pavyzdys - A.Butkevičiaus viešas kalbėjimas (be parašyto teksto). Na, už Balčytį niekad negalėčiau balsuoti jau vien dėl to įkyraus sapaliojimo apie Kubiliaus vyriausybės "pasibaisėtiną" išėjimo iš ekonominės krizės būdą -"praskolintą Lietuvą ir nuskriaustą varguomenę", kuriam, girdi, pritarė Prezidentė. Melas ir veidmainystė, negirdint kitokių argumentų. Toks komunistų kovos būdas - meluoti, nutylėti.   ATSAKYTI
To Ipsilon 2014-05-20 21:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nekopijuok autoriaus.  
juste 2014-05-20 15:47:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Autorius- Vilis Normanas, apie masturbaciją knygos autorius.   ATSAKYTI
Lora 2014-05-20 15:40:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaje, kokia mums savrbi tavo nuomonė. Jei pats esi toks protingas, pirmyn su daina į pačio Dievo sostą.
Ps. Ne tavo valioj spręsti, kad gamta išvis daro klaidas. Tu esi vargšas, jei į kitus pirštus rodai. Apgailėtinas rankraštis.   ATSAKYTI
X 2014-05-20 12:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai, kad tu pats tamsus ir neišprusęs. apie tavo vertybes nėra ką ir kalbėti.... paskaityk dar kartą savo straipsnį, gal praregėsi.   ATSAKYTI
Pikasas 2014-05-20 12:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Būtų įdomu sužinoti,kiek kainuoja totalinės atakos prieš kandidatę į prezidento postą. Visos kairiosios jėgos susitelkę, tad sumos jau išleistos didžiulės. Vargu ar tai duos didelę naudą, tai yra pavyks kairiesiems užviršuoti savo valdžios piramidę.

Abu kandidatai į prezidento postą prakalbo apie emigrantų mažą aktyvumą įvairiuose rinkimuose . Dėl to, kad dešimtiems tūkstančių Lietuvos piliečių, jau įgijusiems pagal ankstesnę teisę antrą pilietybę, dažniausiai lietuvių, buvo atimta Lietuvos pilietybė esu pateikęs didelį pluoštą išsamių komentarų google "pikasas pilietybės įstatymas" arba "pikasas dviguba pilietybė". Nesikartosiu apie tą labai abejotiną sprendimą ir Konstitucinio teismo vykdytus nevykusius bandymus keisti Konstitucijos žodžių prasmes ar siaurinti Konstitucijoje nurodytas Seimo galiai šiuo klausimu. Situaciją būtina taisyti ir tenka pripažinti kad šį kartą pritariu Z.Balčyčiui. Nors ir esu įsitikinęs, kad tai gali būti tik rinkiminės kampanijos viešųjų ryšių akcija, kuri po rinkimų būtų pamiršta.

Mūsų šalies emigrantų, išsaugojusių Lietuvos pilietybę yra šimtai tūkstančių. Juos galėtų suaktyvinti teisė balsuoti internetu, tačiau tokios pataisos vis nustumiamos. Manau, kad labiausiai kairiosios jėgos nenori, kad emigrantai savo valią išreikštų. Prisimenu vieną įspūdingą faktą, kai TS (LK) Ilinojaus valstijoje, dar tiksliau Čikagoje su priemiesčiais gavo 70 procentų palaikymą, o antrą vietą užėmę liberalai 7 procentus. Laisvose šalyse, kuriose nėra sovietinių mąstymų reliktų, nedaug yra tokių, kurie norėtų balsuoti už "hegemono" partijos palikuonis ir jų promaskvietiškas ideologijas stumiančius satelitus.

Iš kitos pusės pažvelgus, kandidatė D.Grybauskaitė yra teisi teigdama, kad Lietuvos emigrantų aktyvumas dabartinėmis sąlygomis yra pernelyg menkas. Nesinori manyti, kad išvykusiems visai nerūpi gimtos žemės ateities perspektyvos, jų likusių šeimos narių ir draugų situacija. Kartą po referendumo dėl stojimo į Europos sąjungą paklausiau nemažos solidaus amžiaus emigrantų auditorijos, kas jame sudalyvavo. Tik pora rankų pakilo. Net nesmagu pasidarė dėl tokio provokuojančio klausimo rezultato. O juk įstojimas į ES buvo svarbus posūkis Lietuvos gyvenime. Šiuo metu vis lengviau emigrantams stebėti įvairias Lietuvos televizijų programas ne tik Europoje, bet ir už Atlanto. Pokalbiuose aiškinama, kad meilė savo šaliai būnant emigracijoje ne silpsta, o netgi padidėja. Sielą suvirpina pamatyta trispalvė, išgirstas himnas ar kokia knyga atkeliavusi nuo Nemuno ir Neries krantų. Būtų visai prasminga, jei tie jausmai nepaliktų ir rinkimų metu bei būtų išnaudota tokios retos galimybės piliečiams tarti savo svarų žodį. Sėkmės jūsų pasirinkime.

   ATSAKYTI
Esmė 2014-05-20 09:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
TAUTOS DEMORALIZACIJA YRA SUNKUS NUSIKALTIMAS.
„Tautų tėvas“ J.Stalinas M.Suslovo paklausė, ar nereikėtų lietuviškas pavardes keisti į rusiškas? M.Suslovas atsakė, kad nebūtina, nes lietuviai taps sovietžmogiais, šlovinančiais uspaskichus, požėlas, paleckius, brazus, LSDP mafijozi iškeltus kandidatus į prezidentus.
P.S. Generalinė prokuratūra perdavė teismui vadinamosios Šilų paukštyno bylos dėl ES lėšų iššvaistymo epizodą, kuriame yra ir finansų ministro Zigmanto Balčyčio sūnus Donatas.
   ATSAKYTI
asd 2014-05-20 09:06:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
straipsnis teisingas-Dalia musu vaiku geroves ateitis ir garantas   ATSAKYTI
elena 2014-05-20 03:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Autorius turetu apsispresti, kieno puse palaiko, nex pats sau priestarauja: tai jis loja ant tu,kurie pasmauge ziniasklaida (primenu, tai padare konservatoriai su liberalais per krize su J.E. pritarimu), tai kitoj vietoj jis juos liupsina...   ATSAKYTI
sito 2014-05-19 22:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
zurnalisto naglumas virsija prota    ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė
Pasaulinis koronaviruso protrūkis tapo milžinišku išbandymu valstybėms, verslui ir gyventojams. Ekonomiką apimantis sąstingis daugeliui reiškia piniginius iššūkius ir nerimą ...
Tomas Janeliūnas (nuotr. stop kadras)
Seimas nepatvirtino algų priedų medikams opozicijai užblokavus valdančiųjų projektą. Prezidentas Nausėda tokį Seimo darbą pavadino fiasko ir pareiškė, kad kalti – visi. ...
Edward Lucas (nuotr. Paulius Peleckis/Fotobankas)
Prieš 30 metų buvau keistas bėglys – mėginau ne pabėgti nuo sovietų tarnybų, o joms pasiduoti. Buvau ką tik atvykęs į Lietuvą, nepaisydamas sovietų vykdytos pasienio kontrolės, ...
(nuotr. Fotodiena.lt)
Šią savaitė Vyriausybės suformuotoje darbo grupėje, kuri skirta spręsti verslo finansavimo klausimus, buvo pasiūlyta idėja, kad reikia steigti fondą. Invegos valdomas fondas ...
Romas Lazutka (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
Dėl viruso pasikeitė mūsų gyvenimas įvairiose srityse. Nemažai verslų sustabdė savo veiklą, žmonės praranda darbus, algas. Kokia Lietuva liks po koronaviruso, ar Vyriausybės ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų