Audrius Siaurusevičius(Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.)

Audrius Siaurusevičius(Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.)

Per Seimo rinkimus viešbučio skydinėje nakvojęs Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius senų įpročių neatsisako. Šią savaitę viename senamiesčio barų lankytojai stebėjo ne tik jo, bet ir LRT laidos "Teisė žinoti" vedėjos Ritos Miliūtės bei jos svečių iki paryčių trukusias linksmybes.

Į Vilniaus senamiesčio Trakų gatvėje esantį barą R.Miliūtė su svečiais sugužėjo vėlų trečiadienio vakarą po laidos "Teisė žinoti" filmavimo. Griežtumu garsėjančią žurnalistę lydėjo laidos dalyviai - ekspremjeras socialdemokratas Gediminas Kirkilas ir LRT tarybos narys Rimvydas Valatka. Tiesa, pastarasis daugiau bendravo su bare sėdėjusiais krepšininku ir prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu, krepšininkais Linu Kleiza bei Mindaugu Katelynu, nei su kompanija, kuriai, kaip teigiama, LRT tarybos narys pats rekomendavo šį barą.

Tiesioginės laidos išvarginta kompanija dėl to nenusiminė - netrukus prie jų prisidėjo pats LRT generalinis direktorius A.Siaurusevičius, esą visai netyčia užsukęs kaip tik į šį barą. Būtent A.Siaurusevičius, turintis linksmybių viešbučio "Naujasis Vilnius" skydinėje rinkimų naktį patirties, apie trečią ryto taksi padėjo parsigauti namo dabartinei pavaldinei ir buvusiai sugyventinei R.Miliūtei.

REKLAMA

Vakarėlis užsitęsė

Su LŽ bendravę baro lankytojai pasakojo draugiją buvus itin atsipalaidavusią. Skardžias kalbas girdėję visi aplinkiniai, o ekspremjeras G.Kirkilas tiesiog degęs noru pabendrauti ne tik su bare sėdėjusiais krepšininkais, bet ir su paprastais piliečiais. Seimo nario, dar neseniai ėjusio itin aukštas valstybės pareigas, netrikdę net į jį nukreipti filmavimo režimu veikiantys mobilieji baro lankytojų telefonai.

Dar įdomiau esą buvę stebėti LRT generalinį direktorių A.Siaurusevičių bei laidos vedėją R.Miliūtę. Jiems bare akivaizdžiai patiko - apie pusę dviejų nakties namo išsirengus G.Kirkilui bei R.Valatkai, žurnalistai liko linksmintis toliau. Į taksi pora sėdo apie trečią ryto. R.Miliūtė stebėtojams atrodė jau gerokai pavargusi.

Bendravo su tauta

Ekspremjeras G.Kirkilas, kurio vadovautos Socialdemokratų partijos rinkimų štabe praėjusių metų spalį A.Siaurusevičiui pasipainiojo ne tos durys, nuvedusios į lemtingąją elektros skydinę, LŽ aiškino, kad dabar jam atsipalaiduoti mieste lengviau nei tais laikais, kai viską sekdavo budrios asmens sargybinių akys. Į viešumą jis jau išeinąs ne pirmą kartą.

Pasak Seimo nario, jis iš tiesų daug bendravęs su baro lankytojais, nes tai buvę "labai simpatiški žmonės". Aukšto politiko netrikdę ir į jį bei kitus kompanijos narius nukreipti mobilieji lankytojų telefonai. "Aš jau pripratęs prie paparacų", - aiškino jis.

Ekspremjerą triukšmavus bare neigia šią įstaigą bičiuliams rekomendavęs R.Valatka. "Aš nesakyčiau, kad G.Kirkilas triukšmavo. Jis ten bendravo su tauta... daugiau", - linksmai tarė LRT tarybos narys.

REKLAMA

Tačiau, paklausti apie kitų kompanijos narių įpročius, ir G.Kirkilas, ir R.Valatka kalbėjo labai santūriai. Abu patikino gana anksti išvykę namo, tad nematę, kiek jėgų vakarėliui baigiantis liko kitiems dviem jo dalyviams - R.Miliūtei ir A.Siaurusevičiui.

Asmeninis reikalas

"Aš grįžau savomis kojomis, o iki namų geras gabalas kelio. Sakyčiau, mano kojos tikrai buvo tvirtos. O dėl kitų kojų - kiekvienas geria tiek, kiek gali, - atsargiai kalbėjo R.Valatka. - Bet nesakyčiau, kad nuo tokių kiekių, kaip buvo, būtų galima nepastovėti ant kojų. Kartais žmonės, kurie apie tai kalba, kitus tepa tuo pačiu, kuo patys yra išsitepę. Išvykau apie pusę dviejų, tad tie, kurie galėjo matyti, patys turėjo būti bent jau panašios kondicijos."

LRT tarybos narys tikino nematąs nieko blogo, kad aukštas pareigas einantys asmenys leidžia sau atsipalaiduoti viešose vietose. "Ką - gerti reikia pakrūmėse, "bambalį" pasiėmus?" - piktinosi jis.

Pasak R.Valatkos, per ilgus metus sudrausminusio ne vieną pernelyg įsilinksminusį vakarėlio dalyvį, šį kartą to daryti tikrai nereikėjo. "Aš jums pasakysiu - apskritai neįsivaizduoju, kiek reikėtų išgerti, kad būtų galima apie tai kalbėti. Šiuo atveju - jeigu žmogus netrukdo kitiems gyventi, jei nelipa ant galvų, o sėdi prie staliuko ir kalbasi - kaip sakyti? Juk nemoralizuosi suaugusio žmogaus, kad tu negerk. Aš pats mėgstu vyną, alų, ir tikrai manau, kad kiekvienas žmogus laisvas apsispręsti - vartoti, nevartoti, kiek, kaip vartoti, maišyti, nemaišyti", - kalbėjo LRT tarybos narys.

REKLAMA

"Ant stalų nešokau"

R.Miliūtę LŽ klausimai apie vakarėlį po jos laidos papiktino. Pastebėjus, kad kai kuriems baro lankytojams įsilinksminusi kompanija sukėlė tam tikrą nuostabą, R.Miliūtė atšovė: "Tegu jie ir stebisi. Man, pavyzdžiui, jūsų darbas kelia nuostabą. Tai ką, man dabar skambinti į kitas redakcijas ir apie tai pasakoti?"

Žurnalistė taip pat tikino, kad jai neprireikė niekieno pagalbos sėdant į taksi automobilį. Pasiteiravus, ar iš baro išėjo blaivi, R.Miliūtė paaiškino: "Na, ant stalų nešokau. Tai, matyt, nelabai kaip nors kitaip pavakarojau."

Vis dėlto "Teisės žinoti" vedėja pareiškė nežinanti, kada kompaniją paliko kartu atvažiavęs R.Valatka. "Tiesą sakant, nežinau, nei kada R.Valatka išėjo, nei... Nežiūrėjau į laikrodį", - sakė ji.

Tuo metu A.Siaurusevičius apskritai LŽ aiškino bare atsidūręs atsitiktinai ir net nustebęs radęs pažįstamų žmonių. Apie grįžimą namo LRT vadovas kalbėjo pinkliai - galbūt jis ir pavėžinęs R.Miliūtę. "Kažkas kažką pavežė. Man regis, R.Valatka išvažiavo su G.Kirkilu - kaip kam pakeliui", - aiškino jis.

Ką reiškia, kai kelias namo tampa itin komplikuotas, A.Siaurusevičius žino puikiai. Patirties jis įgijo per praėjusių metų spalį vykusius Seimo rinkimus viešbutyje "Naujasis Vilnius", kur tuo metu buvo įsikūręs Socialdemokratų partijos rinkimų štabas.

Po vidurnakčio į viešbutį atvykęs, kaip manoma, neblaivus LRT vadovas supainiojo duris ir pateko į elektros skydinę. Čia jį užklupo žurnalistai.

A.Siaurusevičius pareiškė skydinėje buvęs įkalintas, vėliau net ir sužalotas. Savo ruožtu nuo LRT generalinio direktoriaus nukentėjęs tikina fotografas Irmantas Sidarevičius. Jis kreipėsi į teismą privataus kaltinimo tvarka, teigdamas buvęs "agresyviai A.Siaurusevičius užpultas". LRT taryba "skydininkui" buvo itin atlaidi, skyrusi jam viso labo papeikimą.
Jurga Tvaskienė , Marijus Širvinskas

Pikasas
2009-07-25 09:26:44
Nuolat girdime žiniasklaidininkų virkavimus, kaip juos smaugia dabartinė valdžia. Gal tie paverkšlenimai nėra labai nuoširdūs? Manau, kad su Lietuvos žiniasklaida beveik visą Nepriklausomybės laikotarpį tęsiasi klaikūs destrukciniai dalykai. Kai noriu gauti atgaivos žiupsnelį, pavartau Lietuvos Sąjūdžio laikų spaudą ir mintyse palyginu ją su dabartimi. Tada pasidaro gan liūdna, prisiminus, kokie laisvi mes buvom. Esu įsitikinęs, kad nuo 1992 metų praktiškai laisvesnės ir padoresnės žiniasklaidos beveik kaip ir neturime. Yra pavienių žurnalistų bei politikų bandymai vienu kitu straipsniu ar TV laida bandyti pakovoti prieš galingą , dar sovietinius laikus menančią purvasklaidos rutiną, tačiau tokie autoriai greitai būna išstumiami, o tos visuomenės priemonės , kurios ryžosi parodyti padoresnes TV laidas ar išspausdinti pozidyvesnius straipsnius, kad net pradedi abejoti ar ta mūsų "Dainuojanti revoliucija" neįstrigo pusiaukelėje. Lietuvos sąjūdis sar turėjo jo idėjas propaguojančių laikraščių ar žurnalų, tačiau vėliau jiems p.Eilunavičiaus pastangomis bet kokia valstybinė parama jiems buvo nutraukiama, o kai kurie perpirkti tų "investuotojų", kuriuos lojalumu Lietuvos Nepriklausomybei tikrai neapkaltinsi. Taip vienas po kito buvo sunaikintas arba politiškai baigiamas naikinti "Lietuvos aidas", "Respublika", "Dienovidis", "Kauno aidas", ""Garsas" , "Atgimimas", "Literatūra ir menas"ir t.t. Net ir "XXI amžiaus" redaktorius pradėjo blaškytis keistuose politiniuose užkaboriuose. Kai kurių laisvesnių leidinių reklama buvo stebima, o tie verslininkai ar įmonių vadovai, kurie išdrįsdavo juose savo reklamą įdėti ir taip kokį "Lietuvos aidą" palaikyti finansiškai susilaukdavo virtinės neokomunistinės valdžios organizuotų revizijų jų finansinei būkleis patikrinti. Prisikabinti, kaip sakoma, ir prie stulpo galima. Lietuvos televizija tapo "Siaurovizija", kitos televizijos panašiems tarnauja. Šiuo metu kiek tikslesnės ir padoresnės BTV žinios ir laidos, tačiau ar ilgam?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vilhelmas 2010-01-20 11:21:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nematau nieko smerktino tame, kad nepažeisdami visuomenei priimtinų normų pasilinksmino.Jie irgi žmonės.Ir blogo pavyzdžio normaliems naktim mie gantiems,išskyrus jų laukiančius nesulaukiančius,jei tokių yra,neparodė.Nebent už linsmybes sumokėta ne iš besilinksminusių kišenės, ar kelia pretenzijas nukentėje-tada rašyti ir piktintis būtina.   ATSAKYTI
to ONTEI 2009-08-04 21:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Asile,Tauta tik ka isrinko konservatorius didelia persvara.Ir visiems laikams.O tokiems raudonuju subinlaiziams kaip tu,ne vieta internete.Rasyk tulike pirstu ant sienu...   ATSAKYTI
Lindaugas 2009-08-01 17:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visuomenės aktualijos politika, politikai, apie politikus... vis daugiausia komentarų čia visų skaičiusių:)
Aišku, kad jie irgi žmonės, ir gali - turi teisę atsipalaiduoti kaip patinka:)
viskas tuom ir pasakyta.   ATSAKYTI
FLO 2009-07-30 16:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
(Ne)Tendencingas straipsnis visai. 1000čiai žmonių linksminasi baruose, o jei žinomi veidai tą padaro... tai jau vertas sencacingos sensacijos vardo įvikis....
Žiūrėkit kaip grąžiai dėliojami žodeliai su neigiamu atspalviu:
parsigauti [kodėl ne grįžti?] namo dabartinei pavaldinei ir buvusiai sugyventinei [kodėl ne gyvenimo draugei ar pan?] R.Miliūtei. Na ir taip toliau... Na ir kas čia tokio galų gale...   ATSAKYTI
ANTIKORUPCINE KONSTITUCINE PARTIJA 2009-07-30 13:03:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
REIKALAVIMAS ATSTATYDINTI VADOVYBE

Lietuvos Valstybinės Televizijos Komiteto Pirmininkui 2009-07-28

Antikorupcinė Konstitucinė Partija (AKP ) Klaipėda LT 95006,
[email protected] Tel 8683-85855


MITINGO Nr 8 dėl LRT TV VADOVYBĖS ATSISTATYDINIMO
Bei būtinos tiesioginės Programos apie Korupciją
Laidos vedimo leidžiant pasisakyti visuomenei

R E Z O L I U C I J A

UŽ NAUJĄ LIETUVĄ BE KORUPCIJOS! UŽ NAUJĄ PRAGMASTIŠKĄ MĄSTYMĄ !

Paskutiniame Antikorupcinės Konstitucinės Partijos sąskrydyje, Klaipėdoje,
priėmėme sprendimą kreiptis į Vilniaus savivaldybę dėl Leidimo išdavimo 2009-07-28d.
pravesti du Visuomenės Susirinkimus prie Prezidentūros ir LR TV, dėl korupcijos
naikinimo teisėtvarkos sistemoje, dėl kurios Lietuvą apleido per 700 000 darbingų gyventojų.

1.Todėl Vilniaus savivaldybė 2009-07-03d. išdavė Leidimą mitingams Nr A35-254 )2.3.4.2-SM4.

2. Dalį klausimų dėl Lietuvos visuomenės pasisakymo apie korupciją tiesioginiame
eteryje palikome LR Prezidentei, todėl be įžangos teikiame tik savo reikalavimus :

AKP MITINGAS R E I K A L A U J A :
1.. LRT TV Radijas ir televizija du metus nepaskelbė per 40 foto įrodymų apie korupciją
kuriuos gavo internetu iš Žemaitijos Visuomenės parlamento tarybos prezidento bei
iš Antikorupcinės Konstitucinės Partijos. Visiškai realiai neleidžiama pasisakyti
Žemaitijos, Suvalkijos , Dzūkijos ir Aukštaitijos bei išeivijos regionams apie realią korupciją.
REIKALAUJAME : atsistatydinti LR TV generaliniam direktoriui Audriui Siaurusevičiui,
LRT TV Komiteto vadovui.

2.. Skubiai įvesti programą su pavadinimu KORUPCINĖS PASEKMĖS, kuris eitų
Kiekvieną savaitę ir ne vėliau 20 val., kad atvykę interesantai iš tolimų Lietuvos kampelių
Suspėtų grįžti namo paskutiniu autobusu.

3.. Sudaryti sąlygas ir kiekvieną savaitę kviesti į eterį Antikorupcinę Konstitucinę Partiją
kuri ir yra įkurta kovoti su korupcija visose politinės infrastruktūros sferose. Žemaitijos


2
visuomenės parlamentą kuris yra pravedęs 150 mitingų apie korupciją daugiausia pasaulyje.
Jūsų laidose kviečiami demagogai ir sukiurę teoretikai apie korupciją nusišneka ir mulkina tautą apie realią kovą su korupcija.

4. AKP raštiškai yra pasiruošusi prisiimti atsakomybę ir kalbėti su visais aukšto rango
Vadovais apie korupciją be jokių išimčių. LRT TV privalo keistis iš esmės.
Jei nebūs atsižvelgta rugsėjo mėnesyje būs surengtas radikalus mitingas iš esmės.


Šią 2009-07-28d. AKP Mitingo Nr 8 rezoliuciją pasirašome, prašydami išsamaus tyrimo,
viešumo , atsakomybės ir realaus teisingumo.
Tikime kad Jūs gerb. vadovai būsite sąžiningi ir objektyvūs šiais klausimais !

1.. Antikorupcinės Konstitucinės Partijos pirmininkas Justinas Burba. Lietuva.
2.. Žemaitijos visuomenės parlamento Tarybos prezidentas. Klaipėda
3. Žemaitijos prezidentas. Žemaitija
4. AKP vicepirmininkas Suvalkijos Regionui Tautvydas Salatka
5. AKP Klaipėdos skyriaus koordinatorė Aldona Tunik
6. AKP Tauragės skyriaus koordinatorius Antanas Skarbalius
7. AKP Kelmės skyriaus koordinatorė Laimutė Burbienė
8. AKP Vilniaus miesto koordinatorė Ramutė Baubinienė

   ATSAKYTI
? 2009-07-28 16:00:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o tai ta baisi Miliute ir miega su visais? ir su Siaurusevicium ir su Dargiu?   ATSAKYTI
:D prikolinat jus ciah 2009-07-28 10:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
zbigniew pritariu tau :)
tik spauda nebeturi darbo ir renka piews..
kas nori geria kas nenori neturi ar dar kaip negeria..
tai zmogus einantis pareigas kazkiokias nebegali gerti?
i interneta dedami tokias nesamones pagalvokit nes skaito nebobutes ir niekam neidomu tokios nesamones bent jau man taip atrodo dekit zmogzudystes ar dar ka gal idomiau bus.   ATSAKYTI
zbigniew 2009-07-28 10:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na ir kas čia tokio? Nesuprantu ko čia kabinėtis reiktų. Lyg ir nebebūtų apie ką daugiau kalbėti.Žinomi visuomenei žmonės užsuko po darbo dienos į barą.Bet juk ne darbo metu.Ir dar pabendravo su baro lankytojais.Man čia viskas normalu.   ATSAKYTI
Inga 2009-07-27 16:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jeigu, kaip sakai, Tvaskienė didžiausia purvasklaidininkė tai ką tada tu pasakytum apie purvasklaidą Amerikoje ?   ATSAKYTI
SUPERgalimybe 2009-07-26 23:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
skubekite nemokamai paziureti naujausius filmus internetu:
http://www.filmai.in/uzeik-18300.html   ATSAKYTI
Arnoldas 2009-07-26 21:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siaurusevičių reikia gydyti nuo alkoholizmo.   ATSAKYTI
apolo 2009-07-26 21:34:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
lietuvos zinios tuoj pasivys Lietuvos ryta.
Bet komanija buvo bardzo pshejemna - Valatkin, Kirkilas, Myliute ir El.skydiniu plesikas   ATSAKYTI
nusivaziavo 2009-07-26 21:30:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vakaro zinioms tiktu, taciau Lietuvos zinios?????   ATSAKYTI
to pikasas2 2009-07-26 21:18:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bernardinai - tai plagiatoriai ir vagys. patys nieko nekuria tik geriausiu atveju vercia straipsniu.
Tai D.KUolio sistemai priklausantis portalas. O Kuolys dabar neturi pinigu jau tai viskas merdeja.
   ATSAKYTI
SSS 2009-07-26 19:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pats ten buvau...viska maciau:)
Siaip, pritariu kazkam is rasanciu, kad is tikruju - labai keista sudetis isgertuviu...juokingiausia atrode vaizdelis, kai atbego du Lietuvos rinktines kandidatai, Kleiza ir Katelynas, ir Skaisgirys, kaip koks senas suteneris, pasakojo, kur reikia nueiti sianakt...buvau uzsiutes, nes pamaniau, kad berniukai pabego is DRU stovyklos:) Bet jiems buvo kita diena laisva...   ATSAKYTI
įdomu bus stebėti 2009-07-26 14:35:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar Grybauskaitei negėda turėti tokius LRT vadus ir leidos vedėjus ir tarybos narius. Kirkilo žmonės pastoviai mus informuoja į vienus vartus. Po to iš džiuagsmo, kad jie laisvai netrukdomai leidžia taip elgtis ( kaip ir po terečiadienio laidos) eina pagerti. Tai Adamkaus palikimas ir jo favoritai.   ATSAKYTI
ontė 2009-07-26 14:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šį straipsnį vertinu teigiamai. Manęs nedomina, kiek kas išgėrė, kada išsiskirstė. Tai jų reikalas. Jie turėjo teisę pasėdėti kavinėje, pasilinksminti, išgerti.
Kaip žmogų, besidomintį politika, mane domino šios kompanijos sudėtis: KIRKILAS, MILIŪTĖ, SIAURUSEVIČIUS, VALATKA.
Tai seniai susigrojusi komanda, šiuo metu nustumta nuo valdžios ir griežianti dantimis.
Jie svajoja apie revanšą ir jie grįž, bet vėliau, dabar dar anksti.
Dar reikia, kad Kubilius pora kartų sumažintų atlyginimus, pensijas, socialines išmokas ir t.t.
Tada, kai bus prarastas visuomenės pasitikėjimas, Kubilius su visa konservatorių partija bus nušluoti nuo Lietuvos valdymo.   ATSAKYTI
Eglei 2009-07-26 13:37:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mazyte, dazniau ciupinek daikta , panasu i pistoleta, nereiks savo frustracijos (arba Siauruseviciaus nepasiekiamumo) demonstruoti visai Tevynei   ATSAKYTI
As studijavau logika 2009-07-26 13:35:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kadangi LZ aprasineja, kaip i kabaka suguzejo RV etc.,jau autoriai ten sedejo.
Tai ko tu, staraja ....,., nepatenkinta, jei pati jau saltienoj laikei ikisusi nosi?   ATSAKYTI
EGLĖ 2009-07-26 11:41:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nedakepėliams, rašiusiems šį marazmą, vertėjo dar pobūvio dalyvių pažastis apuostyti ir atraportuoti visai Lietuvai. Nemėgstu ten dalyvavusių žmonių, bet tokių glušų, kažkodėl vadinančių save žurnalistais, dar labiau.    ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
(nuotr. stop kadras)
NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė, komentuodama informaciją apie naujus koronaviruso atvejus, pranešė, kad per vakar dieną oficialiai buvo patvirtinti nauji 7 ...
Rolanda Lingienė (nuotr. Fotodiena.lt)
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė kalbėdama apie Kauno transporto įmonėje užfiksuotą koronaviruso protrūkį teigė, ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Iš rekonstruojamos miesto aikštės Molėtuose pavogta dalis sumontuotos fontano įrangos, savivaldybė mano, kad įrangą pasiėmė subrangovai, kuriems skolinga liko aikštę ...
Vežėjai (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)
Kauno įmonėje „Hegelmann Transporte“ užfiksavus Covid-19 protrūkį, sunerimo visi vežėjai. Asociacijos „Linava“ prezidentas Romas Austinskas tvirtina, kad šis incidentas visam ...
Nida ir Parnidžio kopa (nuotr. TV3)
Medikai jau gali kreiptis dėl galimybės gauti 200 eurų kompensaciją atostogoms Lietuvoje. Tiesa, šia galimybe jie pasinaudoti galės tik nuo rudens. Norėdamas pasinaudoti ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų