2020-ųjų iššūkiai – kaip Lietuva laviruos tarp didžiausių pasaulio grėsmių?

2020-ieji Lietuvai nors ir nežada būti ypatingi, tačiau pasaulinių grėsmių nė kiek ne mažiau, nei ankstesniaisiais metais. Ir čia kalbame ne tik apie finansinę krizę, kurią didžiausi pasaulio finansų ekspertai prognozuoja jau keletą metų iš eilės.

Bene didžiausi Lietuvos laukiantys iššūkiai – geopolitiniai. Prie Rusijos grėsmės jau esame pripratę ir atrodo nieko naujo čia nepasakysi. Tačiau, atrodo, senoji Europa po truputį pradeda pamiršti Vladimiro Putino režimo nusikaltimus ir nori vėl Rusijai atverti duris į Vakarus.

Be to, vis garsiau kalbama apie NATO „smegenų mirtį“ ir Europos kariuomenę. O kur dar JAV sumažėjęs vaidmuo pasaulyje ir Amerikos Prezidento neprognozuojamas elgesys?

Taip pat didžiule grėsme įvardijama ir tyliai savo įtaką pasaulyje plečianti Kinija. Tad kokie didžiausi iššūkiai laukia Lietuvos kitais metais kalbame su buvusiu užsienio reikalų ministru Antanu Valioniu.


Rašyti komentarą...
n
n
2019-12-24 12:06:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios tos gresmes is Rusijos? Man atrodo didziausia gresme Lietuvai, tai parsidavusiu politiku liezuviai.
Atsakyti
0

P
PP
2019-12-24 06:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip anksčiau taip ir dabar Lietuva liks supervalstybių įtakos zonoj.Buvo vienoj sąjungoj ,o dabar kitoj. Lietuva byra iš vidaus dėl neregėtos emigracijos ,blogo vidaus valdymo ir neteisybės. Taigi pirmiausiai reikia tvarkytis šalies viduje.
Atsakyti
0

J
Jonas
2019-12-23 20:55:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
#bus reikalas niekas neklaus...bus kaip 41m............
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų